Futsalový turnaj firiem Business Football Challenge – 5.ročník

BFC 2019 Hala-371Už po piatykrát sa v marci uskutoční futsalový turnaj firiem Business Football Challenge. Najmladší zo série firemných futsalových turnajov je otvorený pre akékoľvek firemné kolektívy. Vznikol na základe dopytu firiem, ktoré si chceli zahrať, ale nemali sme ich ako umiestniť na žiaden z našich tématických firemných turnajov, ktoré organizujeme už od roku 2008. Od roku 2018 je jeho súčasťou aj Medical Football Challenge, takže zhruba polovica účastníkov na turnaji je vždy z oblasti zdravotníctva.

28.3.2020 sa tak v športovej hale Mladosť v Bratislave a na výbornej večernej žúrke stretnú zamestnanci rôznych slovenských firiem. Už vieme, že sa môžeme tešiť na minuloročného víťaza a obhajcu trofeje, nábytkársky dom Tempo Kondela. O stupienok vyššie sa bude snažiť dostať vlani strieborná Chirana T.Injecta, v zaujímavom derby sa stretnú napríklad spoločnosti NikéFortuna SK, privítame DHL Express Slovakia, Pierre Baguette a mnoho ďalších tímov, ktoré si už v minulosti turnaj obľúbili, alebo sa ešte len chcú stať súčasťou tejto skvelej komunity.

Je úplne jedno či ste veľká alebo malá firma, na ihrisku stojí vždy rovnakých päť hráčov a začína sa od 0:0. A hoci vyhrať chce každý, najdôležitejšie je nechať si zopár síl aj na večernú poturnajovú afterparty. Na tej minuloročnej bolo v hoteli Holiday Inn viac ako 300 hostí, ktorí si najskôr prevzali ceny a potom sa na parkete bavili až do nedeľného rána. Ak ešte váhaš, napíš nám na info@situmsports.sk, stiahni si prezentáciu celej akcie, alebo rovno prihlášku. Stretneš skvelých ľudí, oddýchneš si pri športe a večer spravíme žúrku, z ktorej ťa budú bolieť nohy ešte viac ako z behania po ihrisku.

Najväčší firemný futsalový turnaj Business Football Challenge je ako stvorený na oddych a stretnutie nových ľudí a firiem z biznisu.

Čakáme ťa spolu s tvojou firmou 🙂

 

Prezentácia o Business Football Challenge:

 

Ďalšie firemné futsalové turnaje v roku 2020:

14.3.2020 – Information & Communication Technology Football Challenge
21.3.2020 – Building Industry Football Challenge
28.3.2020 – Business Football Challenge – jar (pre akékoľvek firemné kolektívy)
10.10.2020 – Automotive & Logistics Football Challenge
17.10.2020 – Financial Football Challenge
24.10.2020 – Oil, Gas & Energy Football Challenge
24.10.2020 – Business Football Challenge – jeseň (pre akékoľvek firemné kolektívy)

 

Webstránka akcie:
www.situmsports.sk/bfc

 

Výber z fotogalérie z predchádzajúcich ročníkov: