Podarí sa prvýkrát v histórii obhájiť titul na FFC?

logo SLSPFinancial Football Challenge je najstarším firemným futsalovým turnajom na Slovensku, veď 12.11.2016 napíšeme už jeho neuveriteľnú deviatu edíciu. No ešte ani raz v histórii sa nestalo, že by obhajca titulu dokázal svoje prvenstvo obhájiť. Dva tituly síce majú Tatra banka a Allianz-Slovenská poisťovňa, no ani v jednom prípade nevyhrali dva roky po sebe. Aj to len potvrdzuje, že turnaj je vždy maximálne vyrovnaný a nikdy nemá favorita. O tom by mohol hovoriť napríklad EOS KSI Slovensko, ktorý v roku 2014 vyhral a postaral sa asi najväčšie prekvapenie v histórii. Veď len rok pred svojim víťazstvom skončil na turnaji beznádejne posledný!

Uvidíme, čo teda prinesie 9.ročník v druhú novembrovú sobotu. Titul bude obhajovať tím Slovenskej sporiteľne a svoju premiérovú medailu – striebro z roku 2015 – sa bude snažiť obhájiť aj skvelý tím Penty Investments. Minulý rok určite veľmi chutil aj tímu MetLife Slovakia, ktorý z nováčikovskej pozície všetkým vytrel zrak a skončil na skvelom štvrtom mieste. Nováčikovia vždy vedeli na turnaji prekvapiť…

To sa bude snažiť tentorok premiérovo využiť napríklad aj tím ČSOB finančná skupina či mužstvo Poštovej banky, ktoré malo na turnaji dvojročnú prestávku a v obmenenej zostave hlási návrat na palubovky. A vzhľadom na to, že v roku 2011 Poštová banka celý turnaj vyhrala, určite s ňou treba počítať. Pre dvojnásobného medailistu ZUNO BANK bude 9.ročník vzhľadom na firemnú situáciu derniérou a jeho hráči určite nechajú na ihrisku všetko.

Uvidíme, ako sa teda 9.ročník vykrištalizuje a komu prinesie turnaj najviac šťastia. Veríme však, že bez ohľadu na výsledky bude na akcii opäť skvelá nálada, v kompletnom zložení sa stretneme na večernej párty a odpálime ako vždy skvelú žúrku. V čo nikto určite nepochybuje, veď tentokrát privítame na turnaji premiérovo aj ženské družstvá!

Pozrite sa na finále z minulého roka a nalaďte sa na víťaznú pártyvlnu pred turnajom!