Z turnaja rovno do Milána na Škriniara

futbaltourTak ako sa v minulosti stalo skvelou tradíciou, aj tento rok sa na turnaji môžete tešiť nielen na dobré zápasy, skvelú párty, ale aj výborné ceny. S našimi priateľmi a partnermi z CK FutbalTour.sk sme pre vás okrem iného pripravili aj cenu, ktorou bude zájazd pre 2 osoby na šláger talianskej Serie A medzi Interom Miláno so slovenským reprezentantom Milanom Škriniarom a najlepším talianskym klubom súčasnosti majstrovským Juventusom Turín!

V posledný aprílový víkend sa tak výhercovia pozrú do Milána, navštívia milánske Duomo či operu La Scala a večer sa presunú na nádherný vypredaný štadión Giuseppe Meazzu na San Sire a pozrú si megašláger talianskej ligy Inter Miláno – Juventus Turín. Víťazovi odovzdáme cenu na večernej afterparty v hoteli Holiday Inn.

CK FutbalTour.sk je prvou a najväčšou športovou cestovnou kanceláriou na Slovensku. Spoločnosť sídli v Bratislave, interne zamestnáva 12 ľudí, má však aj ďalších externých spolupracovníkov, ktorí pôsobia v európskych futbalových baštách. FutbalTour.sk pôsobí aj v Česku (FotbalTour.cz), Rakúsku (FussballTour.at), vo Švajčiarsku (FussballTour.ch), v Maďarsku (FociTour.hu) a Rumunsku (FotbalTour.ro). Spoločnosť spolupracuje výhradne s overenými a spoľahlivými partnermi. Od sezóny 2014/2015 je CK FutbalTour.sk oficiálnym partnerom legendárneho futbalového veľkoklubu FC Barcelona, spolupracuje tiež s hokejovým klubom HC Slovan Bratislava, ako aj so športovou televíziou DigiSport.

V sezóne 2016/2017 FutbalTour.sk na zápasy prepravil viac ako 10-tisíc klientov zo Slovenska, z Česka, Rakúska, zo Švajčiarska i z Maďarska.