Zdravotníkov zastúpi Transmedic a Roche

capture1

Víťazom 4.ročníka Medical Football Challenge sa v májovom turnaji firiem z oblasti zdravotníctva stala spoločnosť Transmedic Slovakia. Doterajší suverén, ktorý v roku 2012 vyhral aj záverečný Best of the Best Football Challenge získal zatiaľ všetky titul na turnaji zdravotníkov a určite bude patriť medzi favoritov aj na finálovom turnaji.

Z druhého miesta a taktiež postupuju na Best of the Best sa teší spoločnosť Roche Slovensko. Zaujímavosťou však je, že oba tímy sa stretli na Medical Football Challenge 2014 dvakrát, keď si zmerali sily v skupinovej fáze a aj vo finálovom zápase. A v ani jednom zápase sa o víťazovi v riadnom hracom čase nerozhodlo, takže Roche bude mať určite čo povedať do celkového poradia aj na Best of the Best turnaji. V základnej časti remizoval s Transmedicom 1:1 a vo finále bol blízko k prekvapeniu, keď 25 sekúnd pred koncom súboja vyrovnal na 2:2, no v neuveriteľne dlhom finálovom rozstrele ťahal za kratší koniec a Transmedic si tak pripísal štvrtý turnajový triumf za sebou.

Na oba tímy sa tešíme aj v novembrovom záverečnom turnaji a sme zvedaví, ako si poradia s nástrahami a kvalifikantami ktorí vzišli či vzídu z ostatných turnajov.