10.ročník OGEFC v poslednú októbrovú sobotu

ogefc18 slovnaftFiremný futsalový turnaj spoločností z oblasti sieťových odvetví – Oil, Gas & Energy Football Challenge sa tento rok odohrá v poslednú októbrovú sobotu, 26.10.2019 a pôjde už o jubilejný 10.ročník.

Minuloročný obhajca Slovnaft a jeho finálový súboj Západoslovenská energetika sa už teraz tešia na svojich starých ale aj nových vyzývateľov. Turnaj sa opäť uskutoční spoločne s akciou Business Football Challenge na ktorej sa zúčastnia firmy z bez zaradenia do konkrétnej biznisoblasti a spoločne tak prežijeme deň plný milých stretnutí na ihrisku, osláv gólov a výbornej nálady na afterparty v zaplnenom hotely.

V histórii turnaja sme na ňom prívitali mnoho spoločnosti z oblasti energetiky, plynárenstvá a iných sieťových odvetví. A práve na desiatom ročníku by sa mal premiérovo predstaviť reprezentanti Úradu pre reguláciu sieťových odvetví a po ročnej prestávke opäť aj Slovenská elektrizačna prenosová sústava. Určite sa tak na jednom mieste a v neformálnej atmosfére stretnú viacerí známi z biznisu, vzniknú nové priateľstvá a možno aj nové partnerstvá.

My sa už teraz tešíme na október, určite spravíme na turnaji dobrú náladu a na večnej párty žúrku ako lusk 🙂

Stiahnite si kompletnú prezentáciu o turnaji a prihláste sa naň: