Zdruzenie na pomoc detskej onkologiilogo dsrSitum Sports je naša vášeň z ktorej máme radosť. Tú však chceme šíriť ďalej a úsmev odovzdať aj tým, ktorí ho potrebujú viac ako my.

Preto už od roku 2008 spolupracujeme so Združením na pomoc detskej onkológii v Bratislave a následne aj s neziskovou organizáciou Deťom s rakovinou a snažime sa podporiť dobré veci. Okrem toho podporujeme v rámci našich možností aj ďalšie projekty, o ktorých sme presvedčení, že sú správne. A toto sme spolu s vašou pomocou dosiahli:

Január 2019 – finančný dar v hodnote 2.520 EUR pre n.o. Deťom s rakovinou vyzbieraný na firemných futsalových turnajoch v roku 2018.

September 2018 – n.o. Deťom s rakovinou sme pomohli pod záštitou prezidenta SR Andreja Kisku zorganizovať 2.ročník akcie Deťom s rakovinou spája pre vyliečené deti a ich rodičov v bratislavskom hoteli DoubleTree by Hilton
Pozrite si video z akcie:

 

December 2017 – pre zamestnancov z Kliniky detskej hematológie a onkológie DFNsP LF UK na Kramároch sme bezplatne zorganizovali vianočný večierok a podporili n.o. Deťom s rakovinou sumou 2.363,37 EUR.

Január 2017 – Združeniu na pomoc detskej onkológii sme venovali finančný dar v hodnote 2.300 EUR.

Október 2016 – pre Detskú fakultnú nemocnicu s poliklinikou v Bratislave a Združenie na pomoc detskej onkológii sme pod hlavičkou Situm Events bezodplatne zorganizovali event pri príležitostiach 25.výročia založenia Kliniky detskej onkológie a hematológie a 25.výročia založenia Občianskeho združenia na pomoc detskej onkológii. Záštitu nad akciou prevzali prezident SR Andrej Kiska, minister zdravotníctva Tomáš Drucker, riaditeľ DFNsP Bratislava Ladislav Kužela a dekan Lekárskej fakulty UK Andrej Šteňo.

Apríl 2016 – vďaka skvelej spolupráci daroval náš partner Elmax Žilina Detskej fakultnej nemocnici s poliklinikou v Bratislave laminárny box v prevedení Biohazard, slúžiaci na na prácu s biologickým, chemickým alebo akýmkoľvek iným materiálom, s ktorým musí byť manipulované v čistom prostredí. Hodnota daru od Elmax Žilina bola 7.300 EUR.

Február 2016 – sumou 2.485 EUR sme podporili Združenie na pomoc detskej onkológii v Bratislave.

Jún 2015 – už tretíkrát sme svojou účasťou podporili OZ Moonlight Camp, ktoré s pomocou svojich partnerov organizoval Den detí v Sade Janka Kráľa v Bratislave. Občianske združenie Moonlight Camp sa orientuje na inkluzívne vzdelávanie detí zo sociálne slabšieho prostredia a my sme radi, že sme mohli byť súčasťou viacerých ich projektov.

Február 2015 – rovnako ako každoročne sme podporili Združenie na pomoc detskej onkológii v Bratislave na Kramároch sumou 2.180 EUR, ktoré boli následne použité pri chode oddelenia.

Január 2014 – náklady na administratívny chod agentúry v decembri (vianočné dary, výroba vianočných pozdravov a pod.) a sme pridali k príspevku našich klientov a nášmu tradičnému príspevku a sumu 3.200 EUR sme poukázali opäť na účet občianskeho združenia na pomoc detskej onkológii na Kramároch.

Január 2013 – tak ako každoročne sme venovali Združeniu na pomoc detskej onkológii na Kramároch finančný dar v hodnote 2.450 EUR.

Marec 2012 – podporili sme Oddelenie detskej onkológie a hematológie v Detskej fakultnej nemocnici s poliklinikou v Bratislave formou zabezpečenia vybavenia spoločnej antény a televíznych prijímačov a taktiež finančným darom spolu v celkovej hodnote 2.830,44 EUR.

Október 2011 – menšou finančnou sumou sme podporili vydanie knihy Kognitívne funkcie a ich rehabilitácia v klinickej praxi.

Feburár 2011 – nákup rehabilitačného lôžka v hodnote 1.800 EUR a vybavenie rehabilitačnej a relaxačnej miestnosti na Detskom onkologickom oddelení v Bratislave v celkovej hodnote 2.645,84 EUR

Máj 2010 – nefinančná pomoc a odovzdanie darčekov pri organizácii futsalových Majstrovstiev Slovenska žiakov do 11 rokov v Bratislave.

Marec 2010 – nákup nehmotných darov a kompletnej kuchynskej linky so zariadením pre Detskú onkologickú kliniku na Kramároch za sumu vyzbieranú z afterparty v roku 2009, účastníckych poplatkov v roku 2009 a nášho príspevku v hodnote 1.771,42 EUR

Február 2010 – podpora futsalovej miniligy CTM (centier talentovanej mládeže) nefinančnými darmi v hodnote 220 EUR

December 2009 – spolu s partnermi z Fornetti Slovakia a Groupe SEB materiálne vybavenie kuchyniek a spoločenskej miestnosti na Detskej onkologickej klinike domácimi spotrebičmi v hodnote viac ako 1.200 EUR

November 2009 – nákup spoločenských hier pre Detskú onkologickú kliniku podľa výberu vedenia kliniky v hodnote 160 EUR

November 2008 – odovzdaných viac ako 350 hračiek (stavebnice, knihy, puzzle, CD, DVD, spoločenské hry, plyšové hračky…) deťom z Detskej onkologickej kliniky v Bratislave)