Stojíme za realizáciou viacerých úspešných firemných či spoločenských športových podujatí.

Pozrite si ukážky našej práce, úsmevy účastníkov akcií a referencie našich firemných klientov alebo účastníkov akcií pre širokú verejnosť. Medzi dlhoročných korporátnych klientov patria…

IBM Slovensko, Volkswagen Slovensko, Slovak Telekom, Dell, Doprastav, Slovenská sporiteľňa, Tatra banka, Oracle, Skanska, Hella Slovakia Front Lighting, Strabag, PricewaterhouseCoopers Slovensko, Medirex Group, a ďalších viac ako 100, ktorých si rovnako veľmi vážime.

Okrem športových akcií z vlastnej produkcie sme stáli za množstvom iných – či už ako organizátor, dodávateľ, sponzor alebo supervisor. Medzie tie patria napríklad mnohé športové dni našich klientov realizované na kľúč, Slovak Futsal Week 2017 (s účasťou reprezentačných tímov Španielska, Talianska a Slovenska), Slovak Futsal Week 2018 (Rusko, Irán, Slovensko), UEFA Futsal Cup 2017 v Bratislavefiremné športové dni a olympiády, mládežnícke Majstrovstvá Slovenska vo futsale do 11 rokov, African Mock Cup of Nations a ďalšie… Pod hlavičkou Situm Events zase organizujeme firemné akcie na kľúč, ako napríklad vianočné večierky, športové dni, dni detí, dni otvorených dverí, firemné konferencie a mnohé ďalšie.

A takto vyzerali niektoré z mnohých akcií, na ktorých sme sa podieľali:


POVEDALI O NÁS

“Atmosféra, zabezpečenie, informácie boli na veľmi vysokej úrovni a spätná väzba, ktorú dostávam od kolegov je len pozitívna. Sme radi, že sme mohli byť účastníkmi. Naozaj ste odviedli veľmi dobrý kus práce, môžete byť spokojní.”
M.D., Provident Financial

“V mene celého kolektivu Allianz – SP by som sa vám, aj vašim kolegom, chcel poďakovať za zorganizovanie akcie. Cítili sme sa skvele. Športová stránka bola na vysokej úrovni. Mimochodom, s tak veľkým počtom zastúpených mužstiev na záverečnom vyhodnotení som sa ešte na žiadnom turnaji nestretol.”
M.T., Allianz – SP

„Ještě jednou děkujeme za pozvání na Váš turnaj. Sportovní, organizační a společenská úroveň turnaje byla na nejvyšší profesionální úrovni a jsme moc rádi, že jsme se mohli turnaje zúčastnit. Příští rok se rádi na turnaj vrátíme.“
R.K., Country Sales Manager, AAA Auto Slovakia

“Považujeme akciu za vydarenú. Pekný a hodnotný športový zážitok umocňovalo u nás aj vedomie, že máme možnosť bojovať o najvyššie priečky, čo je pre každého športovca tou najlepšou motiváciou. Dúfam, že sa tento kvalitný turnaj udrží pri živote čo najdlhšie.”
M.L., Slovenská sporiteľňa

Zúčastnil som sa niekoľkých futbalových turnajov, takže môžem porovnávať. Tento turnaj radím medzi najlepšie čo sa týka organizácie a hlavne atmosféry. Ľudia boli k sebe slušní tak na ihrisku ako aj mimo neho, čo sa mi rátalo najviac.“
M.K., GEFCO Slovakia

“Děkujeme! Super organizace a super hala, nejlepší, co jsme za poslední dobu viděli.”
P.F., Poštová banka

“V mene skupiny J&T ako aj v mene celého nášho futbalového tímu sa chcem poďakovať za pozvanie na Vami organizovaný futbalový turnaj Financial Football Challange 2008. Všetci boli veľmi spokojní.”
A.A., J&T Banka

“V mene nášho tímu sa chcem poďakovať za kvalitnú organizáciu a priebeh samotnej akcie.”
P.H., Penta Investments

“Ďakujeme za dobre zorganizovanú akciu. Veľa úspechov s organizovaním ďalších!.”
A.K., Ministerstvo financií SR