Vždy sme mali skvelý vzťah k športu a k organizovaniu akcií. Pomáhali sme známym či priateľom a z pozície subdodávateľa či spoluorganizátora sme sa podieľali na rôznych eventoch a mali sme z nich radosť.

Poznajúc naše schopnosti, v roku 2007 nás priamo oslovili tri spoločnosti so žiadosťou zorganizovať pre ne športový deň. Sami – ako organizátor celého projektu pre niekoľko stoviek účastníkov. Vtedy sme sa ešte nevolali Situm Sports a netušili sme, za čím všetkým budeme o niekoľko rokov stáť. Zrodilo sa naše dieťa, ktoré našim klientom doteraz robí radosť, a je najväčšou platformou pre športových nadšencov. Či už zamestnancov firiem, alebo amatérskych športovcov, ktorí hľadajú spoľahlivého partnera pre svoju športovú akciu.

V roku 2008 sme na trh uviedli ucelený koncept firemných futsalových turnajov. Odvtedy sa každoročne stretávajú zamestnanci firiem v tématických turnajoch, kde na ihrisku nastupujú proti svojim partnerom, kolegom či konkurentom a aj vďaka tomu utužujú svoje vzťahy s nimi a budujú si svoje dobré meno.

O šesť rokov neskôr, vo februári 2014, sme na základe našich dlhoročných skúsenosti spojili sily a vybudovali dve partnerské spoločnosti. Situm Sports, spoločnosť špecializujúcu sa na športové akcie a Situm Events – firmu ktorá zastrešuje všetky druhy eventov a akcií ako full-service eventová agentúra. Od vianočných večierkov, cez dni otvorených dverí, dni detí, VIP spoločenských posedení, konferencií, kick-off eventov a ďalších akcií na kľúč, podľa zadania našich klientov.

Vstúpte aj vy s nami do sveta profesionálne zorganizovaných športových akcií Situm Sports. Či už je to firemný športový deň, turnaj pre obchodných partnerov alebo športový teambuilding, spravíme všetko pre to, aby ste s akciou boli spokojní. Sami na seba máme vysoké nároky a nikdy by sme sa nepodpísali pod niečo, čomu sami neveríme.

Je rok 2022. Prežili sme covidové obmedzenia, nenarobili sme žiadne dlhy, všetkým našim klientom aj dodávateľom sa vieme pozrieť do očí, stále nás to baví, práca je pre nás zábavou a dávame do akcií všetko.

Presvedčte sa.

 

matej_mutis_podpis

Matej Mutiš
Zakladateľ Situm Sports