Vždy sme mali skvelý vzťah k športu a k organizovaniu akcií. Pomáhali sme známym či priateľom a z pozície subdodávateľa či spoluorganizátora sme sa podieľali na rôznych eventoch a mali sme z nich radosť.

Poznajúc naše schopnosti, v roku 2007 nás priamo oslovili tri spoločnosti so žiadosťou zorganizovať pre ne športový deň. Sami – ako organizátor celého projektu pre niekoľko stoviek účastníkov. Vtedy sme sa ešte nevolali Situm Sports a netušili sme, za čím všetkým budeme o niekoľko rokov stáť. Zrodilo sa naše dieťa, ktoré našim klientom doteraz robí radosť, a je najväčšou platformou pre športových nadšencov. Či už zamestnancov firiem, alebo amatérskych športovcov, ktorí hľadajú spoľahlivého partnera pre svoju športovú akciu.

V roku 2008 sme na trh uviedli ucelený koncept firemných futsalových turnajov. Odvtedy sa každoročne stretávajú zamestnanci firiem v tématických turnajoch, kde na ihrisku nastupujú proti svojim partnerom, kolegom či konkurentom a aj vďaka tomu utužujú svoje vzťahy s nimi a budujú si svoje dobré meno.

O šesť rokov neskôr, vo februári 2014, sme na základe našich dlhoročných skúsenosti spojili sily a vybudovali dve partnerské spoločnosti. Situm Sports, spoločnosť špecializujúcu sa na športové akcie a Situm Events – firmu ktorá zastrešuje všetky druhy eventov a akcií ako full-service eventová agentúra. Od vianočných večierkov, cez dni otvorených dverí, dni detí, VIP spoločenských posedení, konferencií, kick-off eventov a ďalších akcií na kľúč, podľa zadania našich klientov.

Vstúpte aj vy s nami do sveta profesionálne zorganizovaných športových akcií Situm Sports. Či už je to firemný športový deň, turnaj pre obchodných partnerov alebo športový teambuilding, spravíme všetko pre to, aby ste s akciou boli spokojní. Sami na seba máme vysoké nároky a nikdy by sme sa nepodpísali pod niečo, čomu sami neveríme.

Je rok 2020. Stále nás to baví, práca je pre nás zábavou a dávame do akcií všetko.

Presvedčte sa.

 

matej_mutis_podpis

Matej Mutiš
Zakladateľ Situm Sports