11.ročník FFC je vyžrebovaný

zrebovanieUž neuveriteľný 11.ročník firemného futsalového turnaja finančníkov Financial Football Challenge sa uskutoční v druhú novembrovú nedeľu 10.11.2018. A turnaj je už vyžrebovaný, takže stačí naladiť formu na palubovku a na afterparty, vyčistiť sálovky aj tanečné topánky a v sobotu ideme na to!

Už po tretí rok bude skvelým spestrením turnaj žien, z ktorého sa stala milá tradícia a každoročne je oň väčší záujem. Tento rok privítame až šesť ženských kolektívov čo sľubuje zábavu nielen v hale, ale najmä na večernej párty. Nováčikom na turnaji žien bude spoločnosť Winners Group, ktorá tak bude musieť preskočiť latku nastavenú v posledných dvoch ročníkoch ich mužskými kolegami. Tí sa žiaľ z personálnych dôvodov nebudú môcť turnaja zúčastniť a obhájiť tak svoje prvenstvá z rokov 2016 a 2017. So svojimi kolegyňami však posielajú silného manažéra a trénera, takže uvidíme, či to pomôže aspoň na turnaji žien a dievčatá pretavia jeho rady v dobrý výsledok.

Medzi mužmi ide každoročne o jeden z najvyrovnanejších firemných futsalových turnajov. V predchádzajúcich desiatich ročníkoch sme spoznali až sedem rôznych víťazov a nikomu sa nepodarilo turnaj vyhrať viac ako dvakrát. A to bude celkom určite platiť aj po 11.ročníku, keďže jedinými dvojnásobnými víťazmi sú spomínaný Winners Group, Tatra bankaAllianz-Slovenská poisťovňa, ale ani jeden z nich na 11.ročník nemohol prísť. Prídá sa k nim niekto a získa svoj druhý turnajový titul alebo spoznáme premiérového víťaza?

Už v základných skupinách nás budú čakať viaceré prestížne zápasy, veď po tretíkrát za sebou sa už v nich stretnú takí konkurenti ako PwCKPMG Slovensko či rôzne bankové domy. Po viac ako ôsmich rokoch sa na turnaj vracia Národná banka Slovensko, privítame viacero nováčikov ktorí sú tradične neznámou, no niektorí z nich už vopred signalizovali vysoké ambície. Nech už turnaj dopadne výsledkovo akokoľvek, už teraz je isté, že sa na ňom stretne skvelá partia, veď každoročne naň prichádzajú na návštevu aj hráči z firiem, ktoré sa turnaja nezúčastňujú, alebo už vo svojich firmách nepôsobia. Na turnaji sa totiž za 11 rokov vytvorilo mnoho priateľstiev, športových rivalít a skvelých spomienok, takže už teraz sa tešíme na jedenáste pokračovanie a sme si celkom istí, že v nedeľu ráno bude pri bare o čom hovoriť a tanečný parket bude plný.

Finančníci, tešíme sa na vás v sobotu 10.novembra na 11.ročníku Financial Football Challenge!

Pripomeňte si ako vyzeral ten predchádzajúci ročník: