5.edicía Business Football Challenge v poslednú marcovú sobotu

BFC 2019 Hotel-77V sobotu 28.3.2020 sa môžu všetky firemné kolektívy na Slovensku tešiť na turnaj, ktorý napíše už svoju piatu kapitolu a je otvorený pre akýkoľvek firemný kolektív. Business Football Challenge vznikol len v roku 2017, ale my už od roku 2008 organizujeme tématicky zamerané turnaje pre jednotlivé odvetvia biznisu. V roku 2017 však prišiel nápad zorganizovať turnaj otvorený pre akýkoľvek firemný kolektív bez rozdielu odvetvia. A radi sa naň pridávajú aj účastníci iných našich turnajov, ktorí chcú športovať pravidelnejšie.

Príkladom je napríklad tradičný účastník turnaja finančných inštitúcií Generali Poisťovňa, skúsený kolektív z turnaja stavebníkov Dopravoprojekt a mnohí ďalší. Keď k tomu pridáme firmy ako Tempo Kondela (víťaz tohto turnaja z roku 2019), stávkovú spoločnosť Niké, ktorú bude tento rok čakať derby proti Fortuna SK, reprezentantov retailu ako Billa a iné skvelé kolektívy, vychádza nám z toho jedna výborná akcia so skvelými ľudmi a ešte lepšou afterparty. Je teda jedno, či pôsobíte v strojárstve, energetike, nábytkárskom alebo ťažobnom priemysle alebo kdekoľvek inde… Stačí ak máte chuť si spolu zahrať, nominujete firemný kolektív a my vás radi privítame.

Súčasťou Business Football Challenge je od roku 2019 aj turnaj firiem pôsobiacich v oblasti zdravotníctva Medical Football Challenge. Pred rokom sme do tohto dňa úspešne začlenili aj zdravotníkov, takže 28.3.2020 na to nadviažeme akciou, pri ktorej sa reprezentanti tohto odvetvia stretnú už po jedenástykrát v histórii. Tešiť sa môžeme na minulý rok najlepší tim Chirana T.Injecta, najväčšiu sieť lekární na Slovensku Dr.Max, výrobcov či distribútorov liekov a liečiv, zdravotné poisťovne či prevádzkovateľov nemocníc a zdravotníckych zariadení.

Hneď po turnaji sa všetci stretneme na večernej párty v hoteli Holiday Inn. Každá spoločnosť môže na ňu pozvať až 20 svojich hostí a okrem skvelého večerného programu, jedla, neobmedzeného baru s pitím a alkoholom urobíme výbornú žúrku až do skorého rána. Presvedčte sa sami na fotkách z minulých ročníkov:

Webstránka turnaja.
http://situmsports.sk/bfc/

Prihláška v PDF:


Prezentácia turnaja v PDF:


Galéria z roku 2019: