9.ročník FFC bude 12.11.2016

Už 9.ročník Financial Football Challenge sa uskutoční tradične na jeseň, v sobotu 12.novembra 2016. Firemné tímy, ktoré spája chuť športovať a po toľkých rokoch už aj skvelá partia stretávajúca sa vždy na tejto akcii, si dajú svoje “rande” opäť v tradičných priestoroch športovej haly Mladosť v Bratislave. A po celodennom športovaní sa mnohí určite tešia na skvelú afterparty, ktorá je každoročne vyvrcholením tohto tradičného podujatia.

Titul na turnaji obhajuje Slovenská sporiteľňa, ktorá v roku 2015 získala svoje premiérové zlaté medaile na turnaji. Striebro patrilo minulý rok hráčom Penty Investments a bronz putoval do EOS KSI Slovensko. Turnaj finančníkov je však tradične veľmi vyrovnaný a ešte nikdy v histórii sa nestalo, že víťaz predchádzajúceho ročníka svoj titul obhájil. Šancu teda majú všetci, aj úplní nováčikovia. V konečnom dôsledku sa však určite všetci zhodnú, že najdôležitejšie je dobre sa zabaviť a večer si poriadne užiť poriadnu žúrku.

A aby ste sa mohli čo najlepšie takticky pripraviť na turnaj, pozrite si finále z minuloročného turnaja medzi Slovenskou sporiteľňou a Pentou Investments. Tešíme sa na vás na turnaji aj na párty.