Ako sa na ICTFC 17 pripravuje T-Systems?

tsystems logoSpoločnosť T-Systems Slovakia patrí medzi pravidelných účastníkov Information & Communication Technology Football Challenge a pre hráčov z Košíc bude 9.ročník už ich ôsmou účasťou na turnaji. Nezúčastnili sa iba v roku 2010, no vždy patrili medzi širší okruh favoritov. V rokoch 2011 a 2015 turnaj vyhrali a svoj druhý úspech v roku 2015 dokonca vyšperkovali aj celkovým víťazstvom na Best of the Best Football Challenge 2015.

Z ôsmich účastí na turnaji získali štyri medaile, keď k dvom spomínaným víťazstvám pridali ešte dve tretie mieesta v rokoch 2014 a 2016. Ako to teda v kádri tímu, ktorý má vo svojich radoch množstvo skvelých hráčov vyzerá pred aktuálny ročníkom, o tom sme sa porozprávali s kapitánom.

Čo je nové v tíme T-Systems po roku a ako sa na turnaj pripravujete?
Užívame si titul Najzamestnávateľ roka 2016 v sektore IT a telekomunikácie, a to nás motivuje k dosiahnutiu čo najlepšieho výsledku aj tento rok na ICTFC 2017.

Posledné tri roky ste striedali umiestnenia, 2014 – 3.miesto, 2015 – 1.miesto, 2016 – 3.miesto. Takže teraz by ste mali vyhrať. Trúfate si a veríte na takéto čísla?
Samozrejme, v tomto prílade veríme na uvedenú postupnosť čísel 🙂

Na turnaji ste boli prvýkrát ešte v roku 2009. Čo sa odvtedy zmenilo a aké ciele si dávate pred turnajom? A aké pred večernou party?
Máme stále kvalitných hráčov a dôležité je mať tímového ducha. Najväčším cieľom, ktorý si dávame najmä pred večernou párty, je vrátiť sa v plnom počte späť do Košíc.

Máte na turnaji obľúbeného súpera, rozhodcu alebo hostesku?
Je to jednoznačne mužstvo nám najbližie a pre nás najväčší súper SWAN.

Mnohí sa už po toľkých rokoch na vás pozerajú ako na favorita, chcete niečo odkázať súperom?
Že sa na turnaj opäť veľmi tešíme.

Hráčom T-Systems Slovakia ako aj ostatným účastníkom teda držíme palce a tak ako ich cieľom je vrátiť sa po afterparty v plnom počte do Košíc, veríme, že v dobrej nálade a s peknými zážitkami sa do práce po turnaji vrátia aj ostatní účastníci.