Desiaty ročník ICTFC vyžrebovaný

zrebovanieŽreb 10.ročníka Information & Communication Technology Football Challenge je na svete a už letmý pohľad napovedá, že hneď v základných skupinách bude niekoľko zaujímavých zápasov.

Medzi prekvapenia patrí určite neúčasť minulý rok strieborného SWANu, ktorý na poslednú chvíľu z personalných dôvodov odriekol účasť a preruší tak svoju sériu vystúpení na ICTFC. Takisto z personálnych dôvodov nebude môcť prísť minulý rok štvrtý Eset, takže do skupím sme preto nasadzovali aj mužstvá z nižších pozícií. Čo len dokazuje, že každý výsledok sa počíta, leboaj vďaka zdanlivo nenápadnému 7.miestu na turnaji sa z vás môže stať nasadený tím pre budúci ročník.

Zaujímavosťou bude určite situácia v skupine B, v ktorej sa stretne minulý rok šiesty Slovak Telekom s Dellom. Reprezentanti americkej spoločnosti boli prvýkrát v histórii nenasadení, keďže pred rokom vypadli už v osemfinále a o to väčší náboj tento súboj bude mať. Veľmi vyrovnané zápasy sa čakajú aj v skupine C, v ktorej sa trojnásobný víťaz turnaja DITEC stretne napríklad s tradične silným Assecom Central Europe, ale štvrtým z roku 2016 Tory Consulting. Prvýkrát v histórii turnaja privítame na turnaji napríklad IBM ISC Bratislava a taktiež niekoľko ďalších tímov, takže účastníci sa môžu tešiť na zaujímavé a napínavé súboje. Čo je však už teraz jasné, že večer si dáme skvelú žúrku, tak ako sa už stalo tradíciu.

Tešíme sa na vás!