Druhú dekádu ALFC začneme písať 12.10.2019

alfc18 schaefflerV druhú októbrovú sobotu roku 2019 začneme písať druhú dekádu najoblúbenejšieho firemného futsalového turnaja pre spoločnosti z oblasti automotive a logistiky – Automotive & Logistics Football Challenge 2019.

Tento tradičný firemný futsalový turnaj má za sebou už desať vydarených ročníkov a na každom z nich sa udialo niečo zaujímavé. Zatiaľ čo v tých úvodných dominovali hráči Nagel Slovensko a príznačná bola najmä ich rivalita so ŠPED-TRANS Levice, posledné ročníky sa stali dominanciou Volkswagenu Slovakia. Levičania sa po štyroch finálových prehrách dočkali svojho jediného titulu v roku 2013, Nagel má rovnako ako Kia Motors Slovakia (2011 a 2014) dva tituly a až tromi sa hrdí Volkswagen, ktorý na turnaj reprezentoval výber vlastnej firemnej ligy a taktiež tím zložený z managementu. Aktuálnym majstrom však nie je ani jeden zo spomínaných tímov, ale tím Schaeffler Slovensko, ktorý pred rokom zložil výbornú zostavu zo svojich závodov v Skalici a Kysuckého Nového Mesta.

Uvidíme ako sa bude družstvám dariť tento rok. Zatiaľ jediným víťazom spomedzi logistických firiem zostáva spomínaný ŠPED-TRANS Levice, no určite sa budú snažiť napodobniť ich aj ich konkurenti. Či už to je DHL Slovakia, Titrans, DSV Slovakia, Schnellecke a mnohí ďalší. Kto bude víťazom síce nevieme, vieme však že opäť bude skvelá nálada a zábava a športovo-spoločenský deň ukončíme (alebo odštartujeme?) skvelou žúrkou až do skorého rána nasledujúceho dňa. Už teraz vieme, že na turnaji privítame aj mnoho nováčikov, takže ak ešte nemáte svoje miesto rezervované, píšte nám na info@situmsports.sk a my vám radi rezervujeme miesto v tejto skvelej partii kamarátov, obchodných partnerov a známych z automotive a logistického biznisu.

Všetky podstatné údaje nájdete na stránke Automotive & Logistics Football Challenge 2019 a my sa už teraz tešíme na výborný október!

Stiahnite si prezentáciu turnaja so všetkými podstatnými informáciami: