Futsalové turnaje na jeseň 2019

DSC_0292Aj na jeseň 2019 čakajú všetkých nadšencov firemné futsalové turnaje. Už dvanásty rok totiž pokračujeme v šnúre medzifiremných turnajov a ani najbližšie obdobie tak nebude bez nich.

Nabitý bude najmä október. Veď už v druhú októbrovú sobotu 12.10.2019 sa stretnú firmy z oblasti automotive a logistiky na už 11.ročníku Automotive & Logistics Football Challenge 2019. Na svoj minuloročný titul sa bude snažiť nadviazať tím Schaeffler Slovensko, ktorému budú určite veľmi silno sekundovať porazení finalistí zo ZF Slovakia či ďalšie mužstvá. Po minuloročnom výpadku kedy prekvapivo nebojovali ani o medaile sa bude snažiť na najvyššie priečky vrátiť Volkswagen Slovakia a okrem nich je prihlásených aj mnoho ďalších tradičných či nových tímov, takže určite nás čaká napínavý turnaj. Ak sa chcete do tejto partie pridať, stačí navštíviť webstránku turnaja a čo najskôr sa prihlásiť.

O týždeň neskôr, 19.10.2019 si zmerajú sily finančníci na firemnom turnaji Financial Football Challenge 2019. Po niekoľkých ročníkoch absencie sa vracajú na turnaj tradičné tímy Tatra banky či Allianz Slovenskej poisťovne a tak to minuloročný majster Prima banka určite nebude mať jednoduché. Strieborný z roku 2018 UNIVERSAL maklérsky dom síce na na turnaji nevyhral, ale stal sa absolútným víťazom roka 2018 keď triumfoval na Best of the Best Football Challenge, takže určite tiež bude pomýšľať na najvyššie priečky. No a tradíciou je aj ženský turnaj dám pôsobiacich vo finančných inštitúciách. Keď toto všetko spočítame a podčiarkneme, čaká nás jedna megaakcia a megažúrka, na ktorej už dvanásť rokov potvrdzujú účastníci, že ide o highlight celej jesene.

V poslednú sobotu 26.10.2019 zorganizujeme turnaj pre firmy z oblasti sieťových odvetví Oil, Gas & Energy Football Challenge ale aj turnaj pre tímy pôsobiace v akomkoľvek biznise Business Football Challenge. Už teraz vieme, že sa na nich predstavia obhajcovia zo Slovnaftu Sitno Holding ale aj mnoho ďalších skvelých mien a kolektívov. Privítame napríklad Slovenské elektrárne, Slovenskú elektrizačnú a prenosovú sústavuAmazon, Billu, Železnice Slovenskej republiky a ďalších. Top akcia, top žúrka a my už sa nevieme dočkať.

Ak aj vy máte firemný kolektív ktorý chce zažiť skvelý deň, vyberte si z našej jesennej ponuky firemných turnajov. Môžete si vybrať tématický turnaj na ktorom stretnete firmy s ktorými obchodujete, alebo Business Football Challenge, ktorý je otvorený pre všetkých a predstavujú sa na ňom rôzne firemné kolektívy ktoré chcú zažiť skvelý športovo-spoločenský deň a byť po ňom príjemne unavený.

Do jesene sa s mnohými stretneme na septembrových teambuildingoch, dotiahneme s vami prípravú vianočných večierkov… A v októbri sa vrátime k tomu s čím sme v roku 2008 začali a to sú tie najobľúbenejšie firemné futsalové turnaje na Slovensku 🙂

Najbližšie firemné futsalové turnaje:
12.10.2019 – Automotive & Logistics Football Challenge
19.10.2019 – Financial Football Challenge
26.10.2019 – Oil, Gas & Energy Football Challenge
26.10.2019 – Business Football Challenge – jeseň
14.3.2020 – Information & Communication Technology Football Challenge
21.3.2020 – Building Industry Football Challenge
28.3.2020 – Business Football Chalenge – jar

Pozrite sa ako to na takýchto turnajoch a poturnajových žúrkach vyzerá: