Posledných šesť ročníkov BIFC vyhral vždy iný tím. Kto ovládne 12.ročník?

BIFC 2019 Hotel-65Medzifiremný turnaj spoločností z oblasti stavebníctva, developmentu či výrobcov a predajcov stavebných materiálov Building Industry Football Challenge je známy svojou vyrovnanosťou. Veď predchádzajúcich 11 ročníkov vyhralo osem rôznych tímov a v posledných šiestich ročníkoch bol víťazom vždy niekto úplne iný. Pred rokom ukázal najviac umenia kolektív Skanska SK, ktorý tak ovládol ročník 2019. Pred nimi sa v roku 2018 tešil z víťazstva developer CORWIN, ktorý zosadil z trónu víťaza 2017 Inpek Holding. V roku 2016 dominoval žilinský Váhostav-SK a pred nimi to bol v roku 2015 Baumit či ZAPA beton SK (2014).

Aj toto len dokazuje, že turnaj sa nehrá na žiadne majstrovstvá sveta, ide najmä o stretnutie kamarátov a biznispartnerov, ktorí si radi zašportujú a stretnú sa na ihrisku, či večernej skvelej párty. Inak tomu nebude ani 21.marca 2020 na už 12.ročníku tohto tradičného podujatia. Počas dňa uvidíme napínavé zápasy a možno opäť nového víťaza. No a večer bude mať každá zúčastnená spoločnosť právo pozvať 20 hostí na vyhodnotenie turnaja v hoteli Holiday Inn a skvelú večernú párty. Jej súčasťou bude nie len odovzdávanie cien či tradičný kultúrny program, ale najmä jedlo a pitie na náš účet, all-inclusive bar a párty až do neskorej noci.

Ak ešte stále váhate, stiahnite si krátku prezentáciu o turnaji, spýtajte sa vašich známych ako sa im páčilo na predchádzajúcich ročníkoch a my sme presvedčení, že odpovede budú také jednoznačné, že už o niekoľko dní vás budeme môcť na tejto výnimočnej akcii privítať. Tešíme sa na všetky staré ale aj nové tváre na 12.ročníku, ktorý bude 21.marca 2020 v Bratislave.

Webstránka turnaja.
http://situmsports.sk/bifc/

Prihláška v PDF:


Prezentácia turnaja v PDF:


Galéria z roku 2019: