Prima banka titul na FFC neobháji

ffc18_9Najväčší firemný futsalový turnaj finančníkov Financial Football Challenge 2019 napíše v októbri už svoju dvanástu kapitolu. A už pred turnajom je jasné, že spoznáme nového alebo staronového víťaza, ale celkom určite ním nebude obhajca minuloročného titulu Prima banka Slovensko. Tá pod vedením svojho generálneho riaditeľa dokráčala pri svojej minuloročnej premiérovej účasti až k titulu, no z personálnych dôvodov nebude svoj titul obhajovať.

Karty tak môžu zamiešať ostatné tímy. Zraky sa budú určite upierať na minuloročného porazeného finalistu Universal maklérsky dom. Ten bol rovnako ako Prima banka nováčikom na turnaji, no nie raz sa už ukázalo, že obhajoba umiestnenia je ťažšia ako to výkony pri premiérovej účasti. Pri spoločnosti Universal maklérsky dom ide navyše o celkového víťaza a neoficiálneho majstra Slovenska firiem vo futsale za rok 2018, keď ovládol Best of the Best Football Challenge 2018. Uvidíme ako si budú počínať staré známe, ale aj nové tváre na turnaji. Ide o jeden z najvyrovnanejších firemných futsalových turnajov, takže konečné poradie sa môže veľmi jednoducho premiešať a minuloročné výsledky nič negarantujú Veľký comeback zažijú po šiestich rokoch neúčasti Tatra bankaAllianz – Slovenská poisťovňa, ktorí vždy patrili medzi najužší okruh favoritov. Ako sa však na ich kádroch podpíše taká dlhá prestávka, uvidíme až priamo na palubovke.

Súčasťou firemného turnaja bude opäť tradičný miniturnaj žien, ktorý sa každý rok teší stále väčšej popularite a aj tento rok zabojujú ženské kolektívy o poháre. Nielen to, ale najmä skvelá partia firiem a účastníkov sú veľkým prísľubom pre skvelou večernou párty na ktorú všetkých účastníkov tradične pozývame.

My už sa nevieme dočkať a dúfame, že všetci si celý deň (a noc) užijeme tak, ako tomu bolo aj pri predchádzajúcich jedenástich ročníkoch.