Už v marci jubilejný 10.ročník ICTFC

ictfc17 tsystems slovakiaUž 17.marca 2018 sa uskutoční jubilejný 10.ročník tradičného firemného futsalového turnaja IT a telekomunikačných spoločností – Information & Communication Technology Football Challenge 2018.

Toto podujatie, na ktorom sa tradične stretáva skvelá partia ľudí z ICT biznisu napíše už svoj neuveriteľný desiaty diel a my sa už teraz tešíme na všetkých tradičných, ale aj niekoľko nových účastníkov. Celý príbeh sa začal na jar 2009, kedy sme na turnaji privítali prvé tímy a postupne vznikla výborná skupina, ktorá každoročne spomína na predchádzajúce ročníky, výsledky a výkony nielen na ihrisku ale aj na večernej party. A napriek tomu, že turnaja sa žúčastnilo naozaj množstvo firiem, iba dva z nich si môžu povedať, že boli na všetkých desiatich ročníkoch. Deväť účastí už má viacero spoločností, ale len dvom pracovné a iné povinnosti dovolili prísť vždy. Kto to je, sa dozvedia všetci na večernej afterparty.

Jubilejný 10.ročník sa budeme snažiť spraviť špeciálnym. Na večernú afterparty máme pripravený program, ktorý je momentálne hitom na celom Slovensku a prvýkrát sa predstaví aj na našej akcii, po skončení vyhodnotenia bude čakať účastníkov malé prekvapenie vďaka ktorému zostanú účastníkom pekné spomienky aj keď to náhodou preženú s výkonmi pri bare. No a samozrejmosťou je tradičná žúrka, ktorú určite potiahneme až do rána a budeme počas nej hodnotiť celý turnaj a hlavne sa skvele baviť.

Hoci sa viaceré tímy už teraz hotujú tento okrúhly ročník vyhrať, ťažko sa vyberá kandidát na titul. Tímy sa totiž každý rok menia a už nie raz sa stalo, že prekvapil niektorí z nováčikov. Čo je však podstatné, určite si dáme skvelú akciu a veríme, že na ňu budete spomínať ešte dlho. Minuloroční finalisti T-Systems Slovakia a Swan sa už tešia na svojich súperov.

Všetkým účastníkom prajeme dobre načasovanú formu a už teraz sa tešíme na stretnutie 17.marca aj my!

Vás tím Situm Sports 🙂