Vyžrebovali sme 10.ročník ALFC

zrebovanieUž len pár dní zostáva do jubilejného 10.ročníka Automotive & Logistics Football Challenge 2018 (ALFC 2018) a my poznáme žreb turnaja a presný časový harmonogram. Kompletné informácie majú kapitáni všetkých zúčastnených tímov a tie napovedajú, že nás určite čaká zaujímavý a napínavý ročník. O skvelej večernej afterparty samozrejme nemusíme vôbec pochybovať.

Titul z minulého roka obhajuje tím Volkswagen Miesiči, ktorého štart však kvôli internej kvalifikácii v rámci tímov z Volkswagenu vôbec nebol do poslednej chvíle istý. Miesiči sa však napokon na turnaji predsa len predstavia a určite budú chcieť obhájiť nielen titul z tohto turnaja, ale zároveň potvrdiť, že majú najlepší firemný futsalový kolektív na celom Slovensku. Veď minulý rok zvíťazili na Best of the Best Football Challenge, turnaji na ktorom sa predstaví štrnásť tímov, dva z každého tématickyy zameraného turnaja. Pred rokom v ňom automotive a logistický biznis reprezentoval spolu s druhým Titransom a práve nitriansky celok bude chcieť určite svoje minuloročného finálové umiestnenie ešte o jeden stupienok vylepšiť. Obaja sú vo svojich skupinách samozrejme nasadení, aby sa v základnej časti nestretli vo vzájomnom súboji.

Veľmi zaujímavé môžu byť boje v skupine C, do ktorej bol nasadený bronzový LKW Komponenten, no čakajú ho v nej minimálne na papieri silné prekážky. Veď Volkswagen Management je pravidelným účastníkom minimálne štvrťfinále a aj tento rok sa bude snažiť vyrovnať svojim úspešnejším kolegom Miesičom. V tej istej skupine sa predstaví aj navrátilec na turnaj Kia Motors Slovakia, ktorá už má z turnaja dve celkové prvenstvá z rokov 2011 a 2014. Uvidíme, ako sa jej tím zmenil od poslednej účasti.

Na ALFC 2018 sa predstaví aj niekoľko nováčikov z celého Slovenska od Bratislavy až po Michalovce. Je teda celkom isté, že zažijeme skvelý deň a možno ešte lepšiu sobotňajšiu noc. V hale aj hotely bude pre vás všetko pripravené, takže si vyberte či sa viac sústredíte na športovú časť alebo na párty časť a my to s vami určite potiahneme až do nedeľného rána!

Tešíme sa na vás v sobotu 20.októbra na ALFC 2018!