Vyžrebovali sme 11.ročník Building Industry Football Challenge

bifc18 corwinNajväčší celoslovenský firemný futsalový turnaj firiem z oblastí stavebníctva a developmentu Building Industry Football Challenge čaká v predposlednú marcovú sobotu už jeho 11.edícia. Je teda pred nami tradične deň plný športu, zábavy, utužovania vzťahov, nadväzovania nových priateľstiev a to všetko bude zakončené skvelou večernou žúrkou. Takou, ako len účastníci firemného turnaja vedia spraviť!

11.ročník BIFC je už vyžrebovaný a hoci ťažko sa predpovedajú výsledky, my už vieme, že niekoľko zaujímavých zápasov či derby sa uskutoční už v základných skupinách. Z pozície obhajcu minuloročného víťazstva nastupuje bratislavský developer CORWIN, ktorého čaká napríklad developerské derby proti Lucronu. Uvidíme, ako sa vytiahne minulý rok strieborný Metrostav Slovakia, ktorý si veľmi dobre počínal aj na záverečnom turnaji Best of the Best Football Challenge 2018, kde skončil v silnej konkurencii na skvelom 4.mieste. Cestu za medailami sa im určite budú snažiť sťažiť ich metrostavácky kolegovia z českého Metrostavu, ktorí dokonca avizujú “červené” derby vo finále. Necháme sa teda prekvapiť. Minulý rok štvrtý TEBAU sa bude zase snažiť prelomiť svoje play-off prekliatie, veď zatiaľ ešte ani raz nezískal medaile, hoci niekoľkokrát mal k tomu veľmi blízko. Okrem tradičných tímov teda privítame aj niekoľko nováčikov a tí tiež vedia kvalitne prekvapiť, veď stačí si spomenúť napríklad na spanilú jazdu Inpek Holding v roku 2017, ktorý celý turnaj vyhral.

Po turnaji je na večer pripravená už tradičná a veľmi obľúbená afterparty, na ktorej máme rovnako ako počas turnaja pripravených pre účastníkov niekoľko prekvapení. Veríme, že aj vďaka tomu posunieme organizačnú latku opäť o niekoľko centimetrov vyššie a všetci sa budú skvele baviť. Z výsledkov si teda netreba robiť veľkú hlavu a ani ich preceňovať, pretože sa ideme v prvom rade zabaviť, oddýchnuť si a stretnúť starých známych z tohto turnaja či z biznisu. My sme pripravení – a vy?