Vyžrebovali sme 3.ročník BFC

_JAY2117V poslednú marcovú sobotu sa uskutoční firemný futsalový turnaj otvorený pre akékoľvek firemné kolektívy – 3.ročník Business Football Challenge. Tento rok bude mať bohatú účasť tímov z oblasti zdravotníctva a tak sme zvedaví, ako si tímy poradia so svojimi súpermi, veď pre mnohých z nich pôjde buď o úplne prvú účasť na turnaji alebo sa predstavia proti súperom, proti ktorým ešte vôbec nehrali.

Za čierneho koňa môžeme považovať 11-násobného účastníka Financial Football Challenge spoločnosť Generali Poisťovňa, ktorý má bohaté skúsenosti, silný káder a presne vie, čo ho na turnaji čaká. Skvelými výsledkami sa bude chcieť určite prezentovať aj minulý rok bronzový kolektív z Medical Football Challenge, tím lekárov z Fakultnej nemocnice s poliklinikou v Žiline, ktorý porazil v súboji o bronz Medirex Group a ten ako dvojnásobný finalista turnaja určite tiež nebude mať nízke ambície. Veľmi silné družstvo hlási aj synlab Slovakia, ktorý bude prvýkrát v histórii posilnený o kolegov z pražskej pobočky. Určite nás teda čakajú napínavé súboje vo férovom prostredí.

Turnaj je počas dňa navrhnutý tak, aby pred ním alebo po ňom záujemcovia stihli absolvovať 2.kolo prezidentských volieb, ktorého výsledky si potom jedným okom pozrieme na večernej afterparty v hoteli Holiday Inn. Práve kolektív zamestnancov Holiday Inn Bratislava bol premiérový víťazom tohto turnaja v roku 2017, no po organizačných zmenách nemohol svoj triumf obhajovať a tak aktuálne prvenstvo drží z jesene 2018 Sitno Holding. Uvidíme teda ako výsledky zamiešajú poradie tentoraz. Čo však vieme celkom určite je, že bude skvelá nálada, výborná večerná žúrka a my sa na všetkých účastníkov už teraz tešíme!