Vyžrebovali sme 9.ročník FFC

ffc15_slspFinancial Football Challenge je už roky známy svojou maximálnou vyrovnanosťou a šancu na úspech majú vždy spravidla takmer všetky tímy. Veď len pred dvoma rokmi postúpil EOS KSI Slovensko z posledného miesta v roku 2013 až k celkovému víťazstvu o rok neskôr. A podobných príbehov by sme mohli vymenovať naozaj množstvo.

O to pikantnejší bol žreb 9.ročníka turnaja, ktorý – ak by nebol verejný – asi by vzbudil množstvo otáznikov. Kapitáni družstiev si však vyžrebovali skupiny, ktoré prinesú už v základnej fáze zaujímavé derby zápasy. V skupine A sa stretnú všetky veľké auditorské a konzultačné spoločnosti, B skupina je domovskou pre až tri poisťovne, skupina C zase prinesie derbyzápas Penty Investments s Privatbankou alebo zápasy v rámci skupiny ČSOB a D skupiny zase spojí dcérske spoločnosti skupiny Raiffeisen.

Ťažko povedať, kto môže byť po žrebe spokojný, veď prekvapení sme na turnaji zažili už naozaj mnoho. Víťazstvo na turnaji navyše ešte nikto neobhájil, takže pred minuloročným víťazom a Bankou roka 2015 Slovenskou sporiteľňou stojí neľahká úloha. Druhá novembrová sobota dá na všetky tieto otázky určite odpoveď a nech to už na palubovke dopadne akokoľvek, my už teraz tušíme, že večer na afterparty bude ako vždy skvelá nálada a tak ako vždy sa stretne partia kamarátov.

Tešíme sa na vás na turnaji aj na party!