Winners Group titul na FFC neobháji

winnersgroupNajväčší firemný futsalový turnaj finančníkov Financial Football Challenge bude mať po dvoch rokoch nového alebo staronového víťaza. Spoločnosť Winners Group, aktuálny držiteľ trofejí z rokov 2016 a 2017 sa žiaľ tento rok z personálnych dôvodov turnaja nemôže zúčastniť a preto je jasné, že putovný pohár sa bude z Mlynských Nív v Bratislave sťahovať minimálne na rok do novej kancelárie.

Mužských kolegov však stále môžu zastúpiť dievčatá z Winners Group, ktoré sa premiérovo zúčastnia ženského turnaja a určite tak budú mať podobne ako ich kolegovia najvyššie ambície. A šancu určite mať budú, pretože na ženskom turnaji budú chýbať dvojnásobné víťazky z PwC. V oboch kategóriách tak na putovné poháre pribudne štítok, ktorý sa od toho minuloročného celkom určite bude odlišovať.

Mezi mužmi je tradične ťažko tipovať favoritov, veď turnaj finančníkov je dlhodobo maximálne vyrovnaný. Dokazuje to napríklad aj situácia z roku 2014, kedy svoj premiérový a doposiaľ jediný titul získal EOS KSI Slovensko, pričom len rok predtým bol v identickej zostave posledný na celom turnaji. Minulý rok podobne zažiarila EXIMBANKA SR, ktorá dovtedy ani raz nebola v semifinále a razom skončila na skvelom 2.mieste, prípadne Stabilita DDS, ktorá skončila pred rokom taktiež premiérovo v prvej štvorke.

Čo je však podstatnejšie je fakt, že už 11 rokov sa na turnaji a večernej top žúrke stretáva perfektná partia ktorej nejde o výsledky ale o atmosféru a tá sa nedá kúpiť. Už teraz sa teda tešíme, ako v nedeľu nadránom budeme diskutovať o góloch, šanciach či šťastí… a napokon sa zhodneme, že aj keď vyhrať chce každý, nie je to to najpodstatnejšie. Tešíme sa na staré známe tváre, tešíme sa na niekoľko nováčikov a spoločne spravíme jednú skvelú akciu!