19.10. už 12.ročník turnaja finančníkov

FFC 2018 Teams-14Turnaj finančníkov a zamestnancov z rôznych finančných inštitúcií Financial Football Challenge 2019 napíše už svoju 12.kapitolu. Stane sa tak 19.októbra 2019 v Bratislave a opäť tak všetci prežijeme jeden nádherný deň, nekonečne dlhú noc a zaspomíname na všetko to, čo sme za posledných dvanásť rokov zažili. A nebolo toho málo.

Keď sa v roku 2008 prvýkrát na tomto turnaji stretlo 22 firiem z oblasti finančníctva, poisťovníctva, consultingu, wealth managementu, práva a iných blízkych oblastí, nikto nemohol tušiť, že o jedenásť rokov neskôr budeme pri dvanástom ročníku spomínať na takú bohatú históriu. Všetko do odštartovalo premiérovým víťazstvom Across Private Investments na turnaji, nasledovali triumfy Tatra banky, Allianz-Slovenskej poisťovne, Poštovej banky a mnohých ďalších. Veď ide o jeden z najvyrovnanejších turnajov vôbec na ktorom sa každoročne takmer kompletne zmení poradie o čom svedčí aj posledný ročník, v ktorého finále sa stretli dvaja nováčikovia. Titul tak obhajuje Prima banka Slovensko, ktorej sa bude snažiť vrátiť minuloročnú finálovú prehru Universal maklérsky dom. Do boja o medaile bude chcieť určite prehovoriť aj víťaz z roku 2017 Winners Group, ktorý pred rokom nemohol štartovať, či mnohí ďalší tradiční ale aj noví účastníci.

Milou tradíciou sa stal aj ženský turnaj ktorý už tri roky organizujeme a ktorého sa môžu zúčastniť iba kolegyne prihlásených mužských tímov. Pred rokom sa z celkového víťazstva tešili dievčatá z Winners Group, pred nimi to boli hráčky PwC Slovensko.

Určite tak o dobrú náladu a skvelé zážitky nebude núdza ani tento rok. My sa už teraz tešíme na všetký staré známe, ale aj nové tváre a dávame si opäť cieľ spraviť tento ročník ešte veselším ako tie predchádzajúce. Aby sa vám z večernej afterparty odchádzalo domov len ťažko 🙂

Tešíme sa na všetkých skvelých ľudí pracujúcich vo finančnom sektore na Financial Football Challenge 2019!

Stiahnite si kompletnú PDF prezentáciu o turnaji,: