23.marca na 14.ročník BIFC

Ako by to bolo včera, keď sme sa stretli v roku 2023 na tradičnom stretnutí zamestnancov firiem z oblasti stavebníctva a developmentu na Building Industry Football Challenge. A už 23.marca 2024 sa stretneme pri 14.ročníku opäť. Bude to tradične výborná akcia, na ktorej sme si pre vás pripravili niekoľko prekvapení a zlepšení.

Na ihrisku sa určite predstavia tímy, ktoré pred rokom bojovali o medaily. Či to je Keramika SoukupMetrostav SlovenskoKAMI Profit, ale privítame aj množstvo nováčikov. Premiérovo sa na turnaj predstaví AZ Klima, z Michaloviec pricestuje Chemkostav… Proste bude to výborná akcia, na akú ste zvyknutí a my veríme, že tento rok opäť ešte o kus lepšia. Čaká vás krásna moderná dvojhala Domu športu, večerná afterparty v 4* hoteli Bratislava a hlavne deň a noc plná športu, zážitkov, zábavy či dobrého jedla a pitia.

Zaspomíname si na prvý ročník 2009, množstvo nezabudnuteľných momentov z ihrísk ale najmä z parketu a večernej párty. A určite k nim pridáme ďalšie. Už dnes sa tešíme na všetky staré, ale aj nové tváre a veríme, že spoločne napíšeme ďalšiu krásnu kapitolu tohto tradičného podujatia, ktoré spája firmy a zamestnancov, ktoré sú častokrát v biznise konkurentami, ale taktiež partnermi.

23.3.2024 sa navyše uskutoční prvé kolo prezidentských volieb, takže si nezabudnite vybaviť voličské preukazy. My vám samozrejme povieme, kde v blízkosti haly sú volebné miestnosti, aby ste nezmeškali aj túto aktivitu.

Tešíme sa na vás, bude to pecka, tak ako vždy!