8.ročník ALFC bude 5.11.2016

Už 8.ročník Automotive & Logistics Football Challenge sa uskutoční tradične na jeseň, v sobotu 5.novembra 2016. Firemné tímy, ktoré spája chuť športovať a po toľkých rokoch už aj skvelá partia stretávajúca sa vždy na tejto akcii, si dajú svoje “rande” opäť v tradičných priestoroch športovej haly Mladosť v Bratislave. A po celodennom športovaní sa mnohí určite tešia na skvelú afterparty, ktorá je každoročne vyvrcholením tohto tradičného podujatia.

Titul na turnaji obhajuje Volkswagen Slovakia a tím jeho zamestnancov z lakovne pod hlavičkou FC Messe. Ten nedal minulý rok svojim súperom žiadnu šancu a pre nemeckú automobilku vybojoval historicky vôbec prvý titul. Okruh favoritov je však tradične veľmi široký, veď z víťazstva sa tešilo už päť rôznych tímov a svoje prvenstvo obhájil zatiaľ jedine Nagel Slovensko a aj to ešte v roku 2010. Odvtedy platilo, že každý ročník mal nového víťaza. V konečnom dôsledku sa však určite všetci zhodnú, že najdôležitejšie je dobre sa zabaviť a večer si poriadne užiť poriadnu žúrku.

A aby ste sa mohli čo najlepšie takticky pripraviť na turnaj, pozrite si penaltový rozstrel z finále minuloročného turnaja medzi Volkswagenom Messe a malačanmi reprezentujúcimi spoločnosť RF. Tešíme sa na vás na turnaji aj na párty!