9.ročník ICTFC sa blíži

Deviaty ročník Information & Communication Technology Football Challenge sa nezadržiteľne blíži a už 18.marca 2017 spoznáme nového alebo staronového víťaza. Za posledné roky sa na turnaji sformovala skvelá partia firiem a ich zamestnancov, ktorá už niekoľkokrát dokázala, že jej nejde až tak o výsledky (aj keď vyhrať chce určite každý), ale že sa vie aj dobre baviť, hrá fér na ihrisku aj mimo neho a tak už teraz vieme, že o dobrú náladu bude postarané.

Každý zo zúčastnených tímov k nej určite prispeje. Uvidíme, ako do bojov o najvyššie priečky prehovorí dvojnásobný víťaz T-Systems Slovakia, ktorý minulý rok obsadil “až” tretiu priečku, či sa podarí víťazstvo obhájiť minuloročnému víťazovi Swan, ktorý na titul dosiahol pred rokom po siedmich ročníkoch, kedy vždy bojoval o najvyššie priečky. Alebo ako sa s nástrahami turnaja vysporiada vždy výborne hrajúci Dell. Už teraz môžeme oznámiť, že na turnaj sa po ročnej odmlke vráti pred dvoma rokmi štvrtý CGI Slovakia či Slovak Telekom a niekoľko nováčikov.

O napínavé súboje teda určite nebude núdza a ak sa chcete k tejto skvelej partii pridať, dajte nám čo najskôr vedieť, miesta sa zaspĺňajú. Na všetkých sa tešíme, pripravíme si pre vás opäť skvelú žúrku a určite aj niekoľko milých prekvapení.

Pozrite sa ako vyzeralo minuloročné finále medzi Swanom a Dellom a pripravte sa na skvelý deň plný športu, napínavých zápasov a najsamlepšej afteparty 🙂