Ako sa bude hrať piata edícia turnaja?

bfc18_11Piata edícia medzifiremného futsalového turnaja Business Football Challenge 2019 sa nezadržiteľne blíži a my spoznáme nového alebo staronového víťaza. Hoci turnaj organizujeme len od roku 2017, ide už o piate vydanie, keďže tento firemný turnaj určený pre akékoľvek firemné kolektívy organizujeme dvakrát ročne. Na poslednej jesennej edícii sa pred rokom z víťazstva tešili hráči Sitno Holding, od ktorých si na jar prebrali trofej reprezentanti spoločnosti Tempo Kondela.

Uvidíme teda či sa Sitnu Holding podarí svoj minuloročný primát obhájiť, veď obhajoba býva vždy náročnejšia ako prvotný zisk titulu. Navyše im na tejto ceste bude stáť niekoľko veľmi zdatných súperov. Turnaj sa odohrá tak ako vždy na jednom ihrisku, zatiaľ čo na tom druhom v športovej hale Mladosť zorganizujeme 10.ročník Oil, Gas & Energy Football Challenge. No a večer spravíme pre oba turnaje jednu veľkú afterparty, ktorá určite dopadne minimálne tak skvele ako pred rokom. Pretože čím viac hostí, tým lepšia zábava. A už pred rokom bola výborná.

Tešíme sa teda na staré tváre, nováčikov a mnoho ďalších, ktorí určite skvele zapadnú do tejto partie. Spravíme všetko pre to aby ste si poslednú októbrovú sobotu poriadne užili a zabavili sa.

Tešíme sa na vás 🙂