Ako v roku 2021?

2021 covidSnáď športovo 🙂 Ale poďme na to postupne…

V prvom rade musíme poďakovať všetkým našim klientom, dodávateľom a spolupracovníkom za ich prístup a spoluprácu v roku 2020. Jeden z turnajov sme žiaľ museli zrušiť len päť dní pred jeho začiatkom, plánovanie eventov fungovalo (a zrejme aj bude) trošku inak ako sme všetci v brandži boli zvyknutí… Veľmi nás však potešil skvelý prístup všetkých našich klientov a firiem prihlásených na turnaje, ktorý len potvrdil, že keď sa veci robia poctivo a komunikuje otvorene, tak spoločnými silami vieme zvládnuť aj takéto situácie. Ešte raz – ĎAKUJEME!

Pri turnajoch sme sa stretli minulý rok pomenej, ale teší nás, že stále bol priestor na skvelé eventy. Ako Situm Events sme boli pri našich klientoch počas interných eventov (konferencie, tréningy, školenia), usporiadali sme niekoľko firemných výročí, boli sme pri návratoch zamestnancov do práce (a potom aj pri ich opätovných odchodoch na home officy :-), zabezpečovali sme pre zamestnancov pracujúcich z domu benefity na ktoré sú zvyknutí z kancelárií a december bol možno aj náročnejší ako tradičný eventový december. Spolu sme zabezpečili, pripravili a rozdistribuovali viac ako 4.000 vianočných balíčkov pre zamestnancov a obchodných partnerov našich klientov.

Späť k firemným turnajom. Rok 2021 nebude asi ľahší ako ten predchádzajúci. Situácia sa mení zo dňa na deň. Nie iba legislatívna, ale aj tá na strane účastníkov turnajov – či už ide o možnosť stretávať sa na hromadných akciách, korporátne obmedzenia či ďalšie dôvody. Sme však v pravidelnom kontakte s väčšinou z našich klientov, situáciu monitorujeme a aj vďaka otvorenej komunikácii sa snažíme akcie naplánovať tak, aby ste na ne nešli z povinnosti, ale aby ste sa na ne tešili a užili si ich.

Pre rok 2021 pracujeme s viacerými variantami, naši klienti o nich priebežne dostávajú informácie a dúfame, že sa opäť stretneme pri tom, čo máme najradšej – športe, zábave a skvelej afterparty.

Naďalej tu sme, tešíme sa na vás a dúfame, že už čoskoro sa v plnej sile a zdraví uvidíme. A ak by ste dovtedy potrebovali s čímkoľvek pomôcť, píšte na info@situmevents.sk.