Celoslovenské firemné finále už 9.12.2023

Kvalitou najsilnejší a najprestížnejší firemný turnaj Best of the Best Football Challenge 2023 sa uskutoční už v sobotu 9.12.2023. Privítame na ňom najlepšie kolektívy za uplynulé dve ročníky, keďže v roku 2022 sa pre nejasné okolnosti organizácie eventov kvôli koronavírusu turnaj neorganizoval.

Z každého zorganizovaného firemného turnaja v roku 2022 a 2023 sme tam pozvali dva najlepšie tímy. Niektorí sa kvalifikoli v oboch ročníkoch, iní žial z pracovných dôvodov nemôžu prísť, no aj tak sľubuje finalová dvanásťčlenná zostava veľkú kvalitu. Na tomto turnaji vedia hrať naozaj všetci a nie zriedka sa v minulosti stalo, že víťazovi svojich turnajov skončili na Best of the Best bez bodu.

Turnaj Information & Communication Technology Football Challenge budú zastupovať ASBIS SKUniqa Group Service Center Slovakia, stavebníkov a developerov z Building Industry Football Challenge reprezentujú TEBAU+BitumatKeramika Soukup, za automotive a logistické spoločnosti budú chcieť niesť vlajky vysoko spoločnosti Continental Púchov, LEONI Wiring Systems Slovakia a z Poľska cestujúci MAN Trucks Niepolomice ,finančný sektor vysiela do bojov ČSOB Poisťovňu a z turnajov Business Football Challenge kde sa mohli zúčastniť akékoľvek kolektívy prídu Slovnaft, Schaeffler Slovensko a Kondela.

Best of the Best Football Challenge 2023 tak sľubuje napínavé súboje z ktorého vzíde najlepší firemný futsalový kolektív za roky 2022 a 2023.

Tešíme sa na vás a prajeme všetkým veľa šťastia!