Čo vás presne čaká na turnaji?

Veríme, že v prvom rade veľa zábavy, dobrej nálady a v nedeľu ráno pocit, že to stálo za to!

Napriek tomu, že už roky počúvame že nič lepšie sa vymyslieť nedá, každý rok sa snažíme prekvapiť niečim novým. A inak tomu nebude ani tentoraz. Nebudeme prezrádzať všetko, no určite môžeme povedať, že po príchode do haly vás v sobotu ráno bude okrem usmiatych dievčat vítať špičková káva Caffe Molinari od Ekaviaren.sk servírovaná s úsmevom. Tá vás nabudí k skvelým výkonom a medzi zápasmi budete môcť regenerovať s drinkami Body & Future, určenými pre športovcov. Čakanie na ďalší zápas si môžete skrátiť sprievodnou súťažou o čo najrýchlejšiu strelu, ktorú vám odmeriame našim vlastným meračom. Rekord nebol prekonaný už 7 rokov, kedy sa na displeji merača ukázalo číslo 120 km/h. Podarí sa vám vystreliť loptu na bránu rýchlejšie?

Po ľahkom obede vás budú čakať zápasy o postup a následne pre tých najlepších aj play-off o konečné umiestnenie. Medzi turnajom a večernou afterparty odporúčame večeru, pretože brány hotela sa otvoria o 19.45 s vyhodnotením o 20.00. Odovzdáme pamätné predmety a ceny a jednému zo štastlivcov aj voucher na lístky na MS v hokeji 2019 v Bratislave a Košiciach od HokejTour.skPo slávnostnom programe už príde na rad večera, all-inclusive bar a hlavne skvelá párty až do nedele rána. A počas nej pre vás máme prichystané prekvapenie, ktoré si sami vytvoríte, na óóóóóbrovskej LED obrazovke dokončíte a napokon zoberiete domov, aby ste si na druhý deň ráno spomenuli, kde ste vlastne v sobotu v noci boli. 

Veríme, že okrem dobrého pocitu zo skvelého dňa vás bude hriať pri srdci aj to, že ste svojou účasťou na turnaji pomohli neziskovej organizácii Deťom s rakovinou. A ak strelíte nejaké góly, tak každý z nich ešte vyvážime my jedným eurom.

My sme teda pripravení spraviť akciu, na ktorej nie je dôležité vyhrať, ale zúčastniť sa a zabaviť sa. A roky sa nám to potvdzuje. Veď čo je lepší dôkaz, ako keď sa medzi prvými na ďalší ročník prihlasujú mužstvá, ktorým sa síce na ihrisku až tak nedarilo, ale uznali, že tento futsalový turnaj nie je o výsledkoch ale o niečom úplne inom. A práve o tom to je! Tešíme sa na vás 🙂