Ďalší ročník turnaja už na začiatku apríla

Len akoby pred pár dňami sme sa lúčili s účastníkmi Business Industry Football Challenge v roku 2023 a už tu máme ďalší ročník tejto tradičnej športovo-spoločenskej firemnej akcie. Na 7.ročníku, ktorý sa uskutoční 6.apríla 2024 nás čaká opäť veľa kvalitnej zábavy, športu, hudby, jedla a nálady.

Na turnaji privítame okrem tradičných účastníkov aj množstvo nových firiem, ktoré sa o akcii dopočuli a chcú ju zažiť na vlastnej koži. Zastúpený bude takmer každý kraj Slovenska, firemné odvetvie, či veľkosť spoločnosti. Privítame malé a stredné podniky, ale aj nadnárodné korporácie a tí, ktorí akciu už zažili vedia, že ich čaká vydarený deň. My sme si však dali za úlohu ešte ho vylepšiť, tak veríme, že naše milé prekvapenia oceníte.

Stretneme sa v prvú aprílovú sobotu v najmodernejšej bratislavskej športovej hale Domu športu a následne si večer dáme výbornú afterparty v 4* hoteli Bratislava. Okrem športu a zábavy nás s najväčšou pravdepodobnosťou čaká aj 2.kolo prezidentských volieb. V prípade, že sa to potvrdí, tak všetkým účastníkom pošleme návod ako s v prípade záujmu vybaviť hlasovacie preukazy. Najbližšia hlasovacia miestnosť je vzdialená len 500 metrov od haly, takže sa nemusíte báť, že niečo zmeškáte.

Tešíme sa na vás na už 7.ročníku Business Football Challenge. Bude to veľké, bude to výborné, bude to topka ako vždy 🙂