Druhý ročník BFC vyžrebovaný

zrebovanieUž o niekoľko dní, v tretiu novembrovú sobotu, sa stretneme na 2.ročníku Business Football Challenge. Firemný futsalový turnaj otvorený pre akékoľvek firemné kolektívy privíta mužstvá, ktoré sa už na našich turnajoch predstavili, ale aj úplných nováčikov. Žiaľ, z personálnych dôvodov nebude môcť svoj minuloročný titul obhajovať tím zložený zo zamestnancov hotela Holiday Inn Bratislava a tak sa otvárajú možnosti získať putovný pohár ďalším.

Druhé miesto pred rokom získalo Sitno Holding, no tento rok bude mať určite silnú konkurenciu, veď silné zloženie tímov hlásia také spoločnosti ako Železnice Slovenskej republiky, Billa či ďalší. Hrať sa bude rovnako ako pred rokom na jednom ihrisku,vďaka čomu si môžete v kľude pozrieť zápasy svojich súperov. Na susednom ihrisku v hale Mladosť sa bude hrať súbežne turnaj firiem z oblasti sieťových odvetví Oil, Gas & Energy Football Challenge a večer od 20:00 privítame všetkých na jednej veľkej spoločnej afterparty v hotely Holiday Inn. Určite bude skvelá nálada, výborná žúrka a už teraz sa tešíme na nové tváre a kamarátov.

17.novembra 2018 vypukne druhý ročník Business Football Challenge a už teraz vieme, že bude mať nového víťaza. My však spravíme všetko pre to, aby ste na afterparty boli víťazmi všetci.