Exkluzívne zľavy na hokejové MS 2015

hokejtour

V spolupráci s našou partnerskou cestovnou agentúrou HokejTour.sk sme pre všetkých našich klientov pripravili exkluzívne balíčky ale i samostatné vstupenky na zápasy MS v hokeji 2015 v Českej republike.
Ponuka platí pre jednotlivcov, ale i firemné kolektívy, nakoľko budeme na zápasy organizovať aj korporátne zájazdy pre top manažmenty firiem a ich obchodných partnerov. Máme totiž pripravené aj balíčky a vstupy do VIP zón a vieme tak pre vašich obchodných partnerov zabezpečiť zážitok navyše.

Z ponuky vyberáme:
– klasické vstupenky na jednotlivé zápasy
– VIP vstupenky na jednotlivé zápasy so samostatným vstupom na štadión, najlepšími miestami a all-inclusive cateringom (vrátane alkoholu) pred aj počas zápasu
– balíčky na zápasy Slovenska podľa vlastného výberu (vrátane dopravy a vyskladania si zápasov podľa vášho želania)
– jednodňové balíčky (na všetky zápasy hrané v konkrétny deň)
– vstupenky na play-off zápasy a finálový duel

Klienti spoločnosti Situm Events a Situm Sports majú na všetky služby, balíčky a vstupenky objednané cez HokejTour.sk špeciálne partnerské zľavy.

Pre viac informácií a konzultáciu vašich požiadaviek prosím kontaktujte mshokej@situmevents.sk alebo Tomáša Sobotoviča na tomas.sobotovic@hokejtour.sk, prípadne +421 903 402 464. Pri kúpe a uplatnení špeciálnych cien uveďte váš obchodný vzťah v Situm Events alebo Situm Sports.

Pozrite sa, ako sme si spoločne užili minuloročné Majstrovstvá sveta v Bielorusku: