Firemné futsalové a futbalové turnaje v roku 2020

postponed-642x392Firemné futsalové a futbalové turnaje, ktoré boli naplánované pre rok 2020 sa neuskutočnia. Dôvodom je pretrvávajúca epidemiologická situácia v súvislosti s ochorením COVID-19.

Napriek tomu, že počas roka boli obdobia a situácie, ktoré nám organizáciu takýchto akcií povoľovali, rešpektujeme aj korporátne odporúčania našich klientov týkajúce sa hromadných akcií a preto sme sa rozhodli, že aj keď to legislatívne bolo možné, turnaje v roku 2020 neusporiadame. Radšej ich spravíme neskôr, v plnej paráde a maximálne bezpečne, ako by sme mali čokoľvek riskovať alebo znížiť úroveň pri súčasnej situácii.

Zároveň sme v úzkom kontakte s desiatkami slovenských firiem a aj po porade s nimi pripravujeme náhradné termíny a formáty turnajov tak, aby vyhovovali čo najväčšiemu množstvo firiem. Je pre nás záväzkom aj v tejto neľahkej situácii zorganizovať akcie tak, aby bola ich organizačná úroveň a spoločenský význam minimálne na takej úrovni, na akú sú naši klienti od roku 2008 zvyknutí.

Termíny turnajov a ďalších akcií budú oznámené čo najskôr a my sa už teraz tešíme na opätovné stretnutia pri športe a na párty 🙂

Ak by ste potrebovali akúkoľvek ďalšiu pomoc pri vašich firemných úlohách, v Situm Events ideme stále na plný plyn a už dávno nerobíme iba eventy 🙂 Viac na info@situmevents.sk alebo www.situmevents.sk.