Firemný turnaj BFC 19 je vyžrebovaný

bfc18_11Firemný turnaj Business Football Challenge 2019, ktorý v poslednú októbrovú sobotu napíše svoju štvrtú edíciu je vyžrebovaný. Po dvoch úspešných jesenných akciách pokračovala táto akcia otvorená pre akékoľvek firemné kolektívy premiérovo na jar 2019. A v októbri teda napíšeme jej štvrté pokračovanie.

Minuloročný víťaz Sitno Holding “požičal” na pol roka putovný pohár spoločnosti Tempo Kondela, ktorá ho získala v marci 2019 a v októbri sa ho tak Sitno Holding bude chcieť určite snažiť získať späť. Prekaziť mu to však budú chcieť viacerí. Medzi mnohými to bude určite ich minuloročný finálový súper CK FutbalTour.sk alebo víťaz turnaja stavebných firiem z roku 2018, spoločnosť CORWIN. Čakajú nás tak určite napínavé súboje, veď aj minuloročné finále sa rozhodlo po remíze 2:2 až v penaltovom rozstrele.

Večer po turnaji je tradične pripravená večerná afterparty, ktorá bude tak ako po minulé roky spoločná s 10.ročníkom súčasne hraného turnaja Oil, Gas & Energy Football Challenge. Ten sa uskutoční v ten istý deň na vedľajšom ihrisku a večer sa potom všetky zúčastnené firmy stretnú na spoločnej akcii.

Už teraz sa tešíme na nové firmy či staré známe tváre a určite spravíme žúrku, ktorá bude stáť za to. Vylaďte formu na turnaj aj afterparty, v sobotu začíname 🙂