Firemný turnaj stavebných a developerských spoločností – 12.ročník

bifc19_skanskaUž 12.ročník Building Industry Football Challenge spojí 21.3.2020 na firemnom futsalovom turnaji firmy z oblasti stavebníctva, developmentu, výroby a predaja stavebných materiálov. Môžeme sa tak tešiť, že opäť sa stretne partia ľudí, ktorí si rozumejú v biznise aj na ihrisku a spolu si užujú toto tradičné športovo-spoločenské podujatie spojené s večernou afterparty.

V predchádzajúcich ročníkoch sa víťazi turnaja pravidelne striedali. Aktuálny titul drží Skanska SK, no pred ňou sa z víťazstva tešili Corwin, Inpek Holding, Váhostav-SK, Baumit, Zapa beton SK či Dynamik Holding. Okrem nich sa pravidelne na turnaji stretávajú spoločností z oblasti developmentu ako napríklad Lucron, ITB Development či YIT, architekti a projektanti z GFI, AK Jančina architekti, firmy špecializujúce sa na veľké ale aj menšie stavby či výrobcobia rôznych stavebných materiálov alebo stavebnej chémie.

Tento firemný turnaj je už tradične úvodom do novej stavebnej sezóny a ešte pred definitívnym odchodom zimy sa tak môžu zamestnanci z tohto odvetvia stretnúť, načerpať sily a oddýchnuť si. Čerešničkou po celodennom turnaji je večerná afterparty, na ktorej sa stretne viac ako 300 hostí zo zúčastnených spoločností. Na galavečere v hoteli Holiday Inn si prevezmú ceny, zabavia sa a spoločne spravíme párty, ktorá sa za jedenásť rokov stala výbornou tradíciou.

Toto všetko sa odohrá 21.marca 2020 na 12.ročníku Building Industry Football Challenge a ak ešte stále váhate či sa k tejto partii firiem a zamestnancov pripojíte, pozrite si krátku prezentáciu, stiahnite prihlášku a aspoň z fotiek nasajte atmosféru celého dňa. Lebo toto nie je len turnaj, toto je celodenná a celonočná akcia presahujúca športový rámec. A my sa na ňu aj vás už teraz tešíme!

Prezentácia o Building Industry Football Challenge:

 

Ďalšie firemné futsalové turnaje v roku 2020:

14.3.2020 – Information & Communication Technology Football Challenge
21.3.2020 – Building Industry Football Challenge
28.3.2020 – Business Football Challenge – jar (pre akékoľvek firemné kolektívy)
10.10.2020 – Automotive & Logistics Football Challenge
17.10.2020 – Financial Football Challenge
24.10.2020 – Oil, Gas & Energy Football Challenge
24.10.2020 – Business Football Challenge – jeseň (pre akékoľvek firemné kolektívy)

 

Webstránka akcie:
www.situmsports.sk/bifc

 

Výber z fotogalérie z predchádzajúcich ročníkov: