Firemný turnaj IT a telco spoločností – 12.ročník

ICTFC 2019 Hotel-69Firemný futsalový turnaj IT a telco spoločností Information & Communication Technology Football Challenge 2020 napíše 14.marca 2020 už svoju dvanástu kapitolu.

Predchádzajúcich jedenásť ročníkov potvrdilo, že táto akcia patrí medzi top športovo-spoločenské akcie medzi zamestnancami pracujúcimi v ICT biznise. Pravidelne sa jej zúčastňujú veľké, ale aj menšie IT a telekomunikačné firmy z celého Slovenska. Tradične silné zastúpenie majú firmy z Bratislavy či “Košice IT valley”, privítavame firmy z Trnavy, Trenčína, Žiliny, Banskej Bystrice a ďalších slovenských miest.

Minulý rok sa na firemnom turnaji najviac darilo hráčom reprezentujúcim Dell, ktorí v napínavom finále porazili GlobalLogic. Cestu za obhajobou titulu sa im však určite budú snažiť sťažiť Slovak Telekom, Swan, T-Systems, Železničné telekomunikácie, Asseco Central Europe, Tempest, Huawei, Innovatrics a mnohí ďalší. Čo je však najdôležitejšie, za jedenásť rokov sa potvrdilo, že primárnym cieľom nie sú výsledky na ihrisku. Vyhrať chce síce každý, no oveľa cennejšia je dobrá nálada, zábava, férové vzťahy a priateľstvá.

Veľmi populárnou sa stala najmä večerná afterparty, na ktorej sa každoročne zúčastňuje viac ako 300 hostí zo zúčastnených spoločností. Na neformálnom večierku v krásnych hotelových priestoroch tak zažijete nielen firemný teambuilding s kolegami, ale máte možnosť reprezentovať svoju spoločnosť, oddýchnuť si a spoznať nových ľudí. A nočná žúrka, ktorá pravidelne trvá až do nasledujúceho rána, sa už stala legendárnou.

Ak teda ešte stále váhate, stiahnite si prezentáciu o akcii, pozrite si výber z fotografií a staňte sa súčasťou skvelej partie, ktorá sa na Information & Communication Technology Football Challenge stretáva každoročne. Lebo toto nie je turnaj – toto je spoločenská akcia spojená s teambuildingom a super zábavou.

Tešíme sa na vás 🙂

Prezentácia o Information & Communication Technology Football Challenge:

 

Ďalšie firemné futsalové turnaje v roku 2020:

14.3.2020 – Information & Communication Technology Football Challenge
21.3.2020 – Building Industry Football Challenge
28.3.2020 – Business Football Challenge – jar (pre akékoľvek firemné kolektívy)
10.10.2020 – Automotive & Logistics Football Challenge
17.10.2020 – Financial Football Challenge
24.10.2020 – Oil, Gas & Energy Football Challenge
24.10.2020 – Business Football Challenge – jeseň (pre akékoľvek firemné kolektívy)

 

Webstránka akcie:
www.situmsports.sk/ictfc

 

Výber z fotogalérie z predchádzajúcich ročníkov: