Kto môže byť na vašej súpiske?

Keďže ďalší ročník turnaja sa nám nezadržiteľne blíži, nezaškodí zopakovať si niekoľko základných pravidiel ohľadom vašej súpisky. V tejto chvíli už majú kapitáni všetkých zúčastnených družstiev podklady na jej vyplnenie a plné znenie pravidiel.

Od začiatku sa však snažíme, aby turnaj mal v prvom rade firemný charakter, bol zaujímavý pre amatérov a rekreačných hráčov. Keďže sa však na Slovensku futsal nehrá profesionálne, aj extraligoví hráči a reprezentanti sú niekde zamestnaní a už sa v minulosti na turnaji niektorí z nich so svojou firmou predstavili. Preto prosíme všetky tímy o dodržovanie nasledovných pravidiel:

– na súpiske musia byť minimálne piati a maximálne desiati hráči
– v prípade, že niektorí z hráčov bude mať počas turnaja povinnosti a bude musieť odísť, môže ho nahradiť ďalší hráč, avšak celkový počet reprezentantov za danú firmu nesmie počas turnaja prekročiť desať (inými slovami, nemôžete mať na každom zápase inú desiatku hráčov a nový hráč môže počas turnaja alebo playoff prísť, ale iba v prípade, že za vás nenastúpilo už predtým desať hráčov)
– na súpiske sú povolené dve externé posily – tieto však nesmú byť hráčmi VARTA futsal ligy v sezóne 2017/2018
– v prípade, že za vás nastúpi hráč, ktorý sa v aktuálnej sezóne predstavil v najvyššej futsalovej súťaži, je povinnosťou kapitána hodnoverne zdokumentovať jeho vzťah k zúčastnenej firme

Veríme, že tak ako v minulosti nevzniknú žiadne nedorozumenia a všetci si turnaj užijú a skvele sa zabavia. Vyhrať chcú pochopiteľne viacerí, no dobrá atmosféra, vzťahy a zábava by mali byť prioritou. Zatiaľ to tak každý ročník platilo 🙂

Tešíme sa na vás v sobotu!