Kto vyhrá 13.ročník BIFC?

BIFC 2022 Hala-492Už o niekoľko dní tu máme trinásty ročník najprestížnejšieho firemného futsalového turnaja spoločností z oblasti stavebníctva a developmentu Building Industry Football Challenge 2023. A samozrejme, každý je zvedavý, ako toto tradičné podujatie dopadne tento rok a kto ho vyhrá.

To síce v tejto chvíli nevieme, no s určitosťou môžeme oznámiť, že to bude jeden top športovo-spoločenský deň. Zatiaľ čo v roku 2022, prvom post-covidovom, sme pomaličky znovurozbiehali tradíciu, tentoraz už ideme na plný plyn, konkurencia bude výrazna väčšia ako pred rokom a večerná párty bude určite niečo, na čo sa môžeme tešiť! Už teraz evidujeme prespatia v hoteli pre hostí z Košíc, Žiliny, Popradu či dokonca Viedne, takže určite sa z parketu nikto nebude ponáhľať a dáme si akciu, na ktorú budete spomínať minimálne do ďalšieho ročníka.

Ešte predtým nás však čaká samotný futsalový turnaj, na ktorom bude obhajovať svoj premiérový titul TEBAU a celkom určite sa mu bude snažiť cestu sťažiť jeho minuloročný finalista Keramika Soukup či ďalšie tímy. Privítame hneď niekoľko nováčikov a zaujímavosťou je, že po viac ako ôsmich rokoch sa na akciu vracia aj tím, ktorý vyhral hneď premiérový ročník 2009 a v prvých štyroch ročníkoch získal až tri tituly a raz bol druhý – nitriansky Dynamik Holding.

Bude teda nie len o čo hrať, ale aj na čo spomínať a my sa už teraz tešíme, ako spoločne s vami napíšeme 13.vydanie tejto skvelej tradičnej akcie!