Kto vyhrá 13.ročník ICTFC?

ICTFC 2022 Hala-406Už len niekoľko dní nás delí od 13.ročníka Information & Communication Technology Football Challenge a kapitáni tímov dostávajú priebežne všetky organizačné informácie. Síce ešte nevieme, kto bude víťazom turnaja, ale už teraz vieme, že turnaj bude výborný a po prvom post-covidovom ročníku v roku 2022, sa turnaj vracia v plnej svojej paráde.

Obhajcom titulu je minuloročný nováčik ASBIS SK, ktorý bude mať veľmi ťažkú úlohu, veď nie nadarmo sa hovorí, že ťažšie je titul obhájiť, ako prvýkrát získať. Spolu s nimi je prihlásená celá prvá štvorica z najlepšieho roka, teda aj vicemajster Syntax Systems, bronzové Asseco Central Europe, či štvrté IBM ISC Bratislava. Karty však určite budú chcieť zamiešať aj nováčikovia, pre ktorých môže byť práve ASBIS SK vzorom, veď práve oni turnaj pred rokom pri svojej premiérovej účasti vyhrali.

V hale nás teda čaká nabitý program a inak tomu nebude ani na večernej afterparty, ktorá bude podľa prvých ohlasov naozaj veľká! Naši DJi sa už teraz tešia, ako to na parkete roztočíte, my pre vás máme zároveň pripravené mnohé novinky, vďaka Stock Slovensko a ich skvelým produktom pocítite výrazné zlepšenie aj pri bare, takže už len vyladiť formu (tú športovú a aj tú párty formu) a môžeme ísť na to. My sme na 18.marec pripravení, takže veríme, že sa spoločne výborne zabavíme, prežijeme deň plný športu či gólov a na večernej párty to roztočíme až do rána.

Bude to paráda!