Na 9.ročníku BIFC obhajuje titul Váhostav-SK

V predposlednú marcovú sobotu privítame účastníkov 9.ročníka Building Industry Football Challenge 2017 v športovej hale Mladosť a už teraz vieme, že sa opäť zíde skvelá partia z minulých ročníkov, obohatená o niekoľko nových tímov, ktoré určite výborne zapadnú a užijú si aj turnaj aj afterparty.

Titul z minulého ročníka bude obhajovať spoločnosť Váhostav-SK, ktorá sa v základnej skupine stretne s dvojicou nováčikov na turnaji. Zaujímavé zápasy v základnej skupine budú určite čakať aj obhajcu striebra Skanska SK, ktorá narazí napríklad na silný Doprastav či trojnásobného medailistu Amberg Engineering, pre ktorý je podobne ako pre Skanska SK druhé miesto z roku 2014 zatiaľ najlepším historickým umiestnením. Minulý rok premiérovo bronzový Metrostav Slovakia čaká taktiež zaujímavá porcia zápasov, no vďaka systému turnaja má veľká väčšina tímov ešte aj po základných skupinách šancu na celkové víťazstvo. Netreba teda po pár nevydarených zápasoch skladať zbrane, veď napríklad Baumit v roku 2015 dokázal, že aj z posledného postupového miesta v základnej skupine sa dá celý turnaj vyhrať.

Ako však túto partiu poznáme z minulých rokov, napriek snahe o čo najlepšie umiestnenie, bude určite prevládať fér hra a dobrá nálada. A už teraz sa možno niektorí tešia na večernú afterparty v hoteli Holiday Inn, na ktorej oslávime víťazov, na nepodarené výsledky zabudneme a určite sa všetci skvele zabavíme.

Tešíme sa na vás už v sobotu! 🙂

A ako inšpiráciu si pozrite video z finálového zápase posledného ročníka medzi Váhostavom-SK a Skanska SK.