Na jeseň 2022 ideme na to!

sportova hala Junacka 2Na dobré sa vraj čaká a my sme veľmi vďační našim klientom, že počkali. Už na jar 2022 sme sa po dvojročnej pauze zapríčinenej pandémiou vrátili k obľubeným firemným turnajom a zorganizovali tri z nich. A na jeseň pokračujeme tradičnou jesennou “dávkou”. Zmenili sme halu, zmenili sme hotel, ale ohlasy z jari potvrdili správnosť nášho rozhodnuntia určite sa teda máte na čo tešiť.

Na september, október a november sme pripravili tri jesenné futsalové turnaje, ktoré sa uskutočnia v novom šate – v najnovšej, iba v roku 2021 otvorenej, viacúčelovej športovej hale v Bratislave na Junáckej ulici. A následnou afterparty v krásnom priestrannom 4* hoteli Saffron v centre Bratislavy. A to samozrejme nie je všetko, viacero prekvapení sme pre našich klientov pripravili aj priamo na akcii.

Pochopiteľné je dodržiavanie všetkých aktuálne platných hygienických a legislatívnych nariadení. A my sme radi, že noví, ale aj naši tradiční klienti sa tak veľmi tešia, že už máme na akcie prihlásené viaceré tímy. Uvidíme na nich reprezentantov Volkswagenu, Tatra banky, 365.banky, Slovak Parcel Service, McCarter, EY, Universal maklérsky dom či Generali Poisťovne.

Pridajte sa k nám a už prihláseným účastníkom a oslávte s nami návrat do “normálu”. Vyberte si turnaj, napíšte nám a my spravíme takú športovú akciu a ešte lepšiu večernú párty, že bude hodná všetkých dvoch vynechaných ročníkov 🙂

24.9.2022 – Automotive & Logistics Football Challenge (pre firmy z oblasti IT a telekomunikácií)

1.10.2022 – Finacial Football Challenge (pre firmy z oblasti stavebníctva, stavebných hmôt a techniky, developmentu, real estate…)

5.11.2022 – Business Football Challenge (pre akékoľvek firemné kolektívy)