Na MFC 18 hráte aj o skvelé ceny od Medirexu

medirexNa Medical Football Challenge sa stretávame každý rok, vždy sa na ňom zíde skvelá partia starých známych a preto nám záleží, aby ste boli fit a užili si nielen akciu, ale aj všedné dni. Spojili sme teda sily s jedným z tradičných účastníkov turnaja spoločnosťou Medirex Group, vďaka ktorému získajú niekoľkí účastníci turnaja vouchre na vyšetrenie potravinovej intolerancie.

 

Rýchle vyšetrenie priamo v labáku

Služby laboratórnej diagnostiky sú na Slovensku skutočne dostupné. Moderné laboratóriá dnes ponúkajú možnosť vybrať si laboratórne vyšetrenie a absolvovať ho priamo v laboratóriu bez toho, aby oň musel žiadať váš lekár. Laboratóriá Medirex v súčasnosti ponúkajú na výber kvalitné biochemické, imunologické a mikrobiologické vyšetrenia.

 

Aké biochemické vyšetrenia si môžete vybrať?

  • Základný diabetický skríning pri cukrovke
  • Vyšetrenie činnosti štítnej žľazy
  • Vyšetrenie tukového metabolizmu
  • Základné laboratórne vyšetrenie

 

Aké imunologické vyšetrenia si môžete vybrať?

  • Skryté (IgG) potravinové reakcie
  • Skryté (IgG) potravinové reakcie a alternatívne potravinové alergény, teda potravinové intolerancie
  • Skryté, vzácne a zriedkavé potravinové alergény a koreniny
  • All In One – Skryté (IgG) potravinové reakcie

 

Aké mikrobiologické vyšetrenia si môžete vybrať?

  • HIV a syfilis
  • Žltačka (hepatitída B a C)

 

Kde sú vyšetrenia dostupné?

Lekári, špecialisti majú svoje ambulancie priamo v centrálnych laboratóriách v Bratislave a v Košiciach. Na vyšetrenie sa pacient môže objednať veľmi jednoducho, v pohodlí svojho domova prostredníctvom online objednávkového formulára. Ten je dostupný na webovej stránke www.laboratornadiagnostika.sk v sekcii „Pre pacientov“. Stačí, ak si v rezervačnom systéme vyberie konkrétny typ vyšetrenia a zarezervuje si presný termín. Ušetrí tak čas a nemusí čakať niekoľko týždňov či mesiacov na odborné vyšetrenie u svojho špecialistu.

 

Ako vyšetrenie prebieha?

Pacient absolvuje dve návštevy v laboratóriu. Na prvej mu zdravotný personál odoberie krv, vzorku moču, prípadne iný biologický materiál nevyhnutný na laboratórne vyšetrenie. Počas druhej návštevy lekár pacientovi interpretuje výsledky vyšetrenia. Pretože ide o vyšetrenia na vlastnú žiadosť pacienta, laboratórne služby si hradí v plnej výške sám. Vyšetrenie môže uhradiť už počas online registrácie alebo priamo v laboratóriu. Podrobná ponuka vyšetrení s presným opisom a cenníkom je dostupná na webovej stránke www.laboratornadiagnostika.sk.