Na turnaji hráte aj o voucher na MS v hokeji

hokejtourMajstrovstvá sveta v hokeji 2019 na Slovensku tu budú už o niekoľko mesiacov a určite ste aj vy zachytili informáciu o predpredaji lístkov, veľkom záujme o lístky na zápasy slovenskej reprezentácie, či vlnu nespokojnosti fanúšikov, ktorí sa k vysnívaným lístkom nedostali.

A práve preto sme sa rozhodli, že ak sa vám k lístkom zatiaľ nepodarilo dostať, pomôžu vám odborníci na slovo vzatí – cestovná kancelária HokejTour.sk. Najväčšia športová cestovná kancelária na Slovensku venuje jednému z vás voucher na výber zápasu alebo zápasov podľa vlastného výberu a určite zabezpečí lístky, ku ktorým ste sa možno v predpredaji nedostali. Stačí prísť na turnaj, počas doobedných hodín si tipnúť koľko gólov na turnaji padne (penalty v prípadných penaltových rozstreloch nepočítame) a jeden šťastný výherca sa pozrie na hokej v Bratislave alebo v Košiciach – výber zápasov je iba na vás!

Tešíme sa na stretnutie v sobotu a veríme, že aj takto vám spríjemníme sledovanie zápasov, v ktorých práve nehráte a budete v hre o jednu z viacerých pekných cien.