Na turnaji súťažíme aj o zájazd na MS v hokeji 2017

hokejtourRovnako ako v predchádzajúcich rokoch budú mať všetci účastníci turnaja možnosť získať skvelé ceny od jedného z našich partnerov, cestovnej kancelárie HokejTour.sk.

V spolupráci s ňou sme si pre vás pripravili súťaž, v ktorej odmeníme až 15 účastníkov turnaja peknými cenami, pričom hlavnou cenou bude zájazd na MS v hokeji do Nemecka, konkrétne na prestížny zápas Slovensko-Švédsko, 16.5.2017.

Na výhru vám stačí prísť na turnaj a mať trošku šťastia. Detaily neprezradíme, bude bude to pre vás prekvapenie. Držíme všetkým palce a tešíme sa na stretnutie na turnaji!

Pozrite sa na fotogalérie z predchádzajúcich MS v hokeji:
MS 2016 v Petrohrade
MS 2015 v Ostrave
MS 2014 v Minsku

 

O CK HokejTour.sk:

CK HokejTour.sk bola založená v septembri roka 2012 so zámerom zabezpečiť kvalitný servis hokejovým fanúšikom, ktorí majú záujem navštíviť zápasy slovenskej hokejovej reprezentácie, KHL, NHL alebo ostatných európskych líg.

Čerpáme z niekoľkoročných skúseností poskytovania kompletného servisu futbalovým priaznivcom a firemným klientom, ktorí s nami cestujú na prestížne futbalové zápasy už od roku 2008. Počas troch rokov s pôvodnou cestovkou Poďnafutbal a dvoch rokov pod hlavičkou FutbalTour.sk sme sa naučili ako sa o klienta dokonale postarať.

Pri organizovaní zájazdov spolupracujeme iba s overenými a spoľahlivými partnermi a z každého zájazdu robíme nezabudnuteľný zážitok. Vďaka individuálnemu prístupu vytvárame pre každého klienta optimálnu ponuku. Štandardné portfólio zájazdov radi upravíme presne podľa vašich požiadaviek, pripravíme zájazd na mieru alebo zabezpečíme vstupenky na akýkoľvek iný zápas. Všetky naše zájazdy sú poistené pre prípad úpadku v poisťovni Union.