Firemné futsalové turnaje v roku 2019

Situm Sports teamFiremné futsalové turnaje budú aj v roku 2019 hrať prím a zažijeme na nich napínavé zápasy, skvelé momenty a nezabudnuteľné večerné afterparty plné zábavy, tanca, smiechu a analýz zápasov pri bare 🙂

V roku 2019 čaká na firemné kolektívy deväť futsalových turnajov. Tradične budú rozdelené na jarné a jesenné a všetko zavŕší celoslovenské finále Best of the Best Football Challenge v ktorom sa bude hrať o titul najlepšieho firemného futsalového kolektívu.

Všetko vypukne už 16.3.2019 kedy sa na 11.ročníku Information & Communication Technology Football Challenge stretnú zástupcovia telekomunikačných firiem a IT spoločností. Minuloročný titul obhajuje spoločnosť Asseco Central Europe, pre ktorú bolo víťazstvo v roku 2018 vôbec premiérovým. Vo finále zdolala Slovak Telekom a skvele si viedla aj na záverečnom finále v ktorom obsadila skvelé 3.miesto spomedzi všetkých zúčastnených firiem.

O týždeň neskôr, 23.3.2019 privítame zástupcov firiem pôsobiacich v oblasti stavebníctva a developmentu na Building Industry Football Challenge. Minulý rok sa premiérovým víťazom stala developerská spoločnost CORWIN, ktorá sa tak bude snažiť určite svoj titul obhájiť. Sťažiť sa jej to budú snažiť viaceré tímy a finálovú prehru sa jej určite bude snažiť vrátiť Metrostav Slovakia. Už teraz vieme, že nás čakajú skvelé súboje medzi tradičnými účastníkmi, no privítame aj množsvo nových zástupcov, takže určite nás čaká skvelý deň a výborný 11.ročník turnaja.

30.marca 2019 sa uskutočnia dva turnaje. Na deviatom ročníku Medical Football Challenge sa predstavia zástupcovia firiem z oblasti zdravotníctva, medzi ktorými už sedemkrát kraľoval Transmedic Slovakia, no viaceré firmy avizovali po minuloročnej prestávke návrat na palubovky, takže určite to hráči z Banskej Bystrice nebudú mať tento rok jednoduché. Zároveň zorganizujeme jarnú edíciu Business Football Challenge, čo je firemný turnaj určený pre akékoľvek firemné kolektívy na Slovensku bez rozdielu odvetvia v ktorom pôsobia.

Po letnej prestávke nás čakajú ďalšie štyri firemné turnaje. 12.10.2019 odštartuje jeseň už 11.ročníkom Automotive & Logistics Football Challenge. Na jeho minuloročnej edícii sa prvýkrát a zároveň víťazne predstavil Schaeffler Slovensko, na druhom mieste skončili hráči ZF Levice, ktorí potom obsadili rovnaké druhé miesto aj na finálovom turnaji Best of the Best. Uvidíme ako sa im bude dariť pri obhajobe, ktorá je vždy tažšia ako prvotné víťazstvo a tento turnaj vždy potvrdzuje, že je maximálne vyrovnaný.

Veľkou vyrovnanosťou sa však hrdí aj turnaj finančníkov Financial Football Challenge, ktorý sa uskutoční 19.10.2019 a v ktorého minuloročnom finále sa predstavili taktiež dvaja nováčikovia. Úspešnejšia bola Prima banka Slovenska, ktoro zdolala UNIVERSAL maklérsky dom. No ten si všetko vynahradil na finálovom Best of the Best, ktorý ovládol a stal sa tak najlepším firemným futsalovým kolektívom Slovenska pre rok 2018. Financial Football Challenge má vo svojej dvanásťročnej histórii už osem rôznych víťazov a určite zvedú banky, poisťovne, konzultanti, auditori, právnici a ďalší napínavé súboje. Jeho súčasťou bude už tradične firemný futsalový turnaj žien.

26.10.2019 zavŕšime tématické turnaje dvojicou Oil, Gas & Energy Football Challenge a jesennou edíciou Business Football Challenge. Titul na turnaji firiem z oblasti sieťových odvetví obhajuje Slovnaft, na Business Football Challenge jeseň, ktorý je otvorený pre akékoľvek firemné kolektívy sa bude snažiť víťazstvo obhájiť Sitno Holding.

Z každého z ôsmich uvedených turnajov postúpia dvaja najlepší na finálový Best of the Best Football Challenge, ktorý sa uskutoční 9.11:2019 v športovej hale Mladosť v Bratislave. Pred rokom bola drvivá väčšina jeho účastníkov na finále vôbec prvýkrát, čo len dokazuje, že šancu má každý a takmer každý rok sa konečné poradie premieša. A hoci vyhrať chcú všetci, oveľa dôležitejšie je dobre si zahrať, utužiť vzťahy na ihrisku aj mimo neho a v neformálnej atmosfére sa stretnúť s kolegami, obchodnými partnermi, dodávateľmi či potencálnymi klientami. My v Situm Sports sa na vás na turnajoch tešíme a dúfame, že opäť si ich užijete 🙂

Firemné futsalové turnaje v roku 2019:
16.3.2019 – Information & Communication Technology Football Challenge
23.3.2019 – Building Industry Football Challenge
30.3.2019 – Medical Football Challenge
30.3.2019 – Business Football Challenge – jar (pre akékoľvek firemné kolektívy)
12.10.2019 – Automotive & Logistics Football Challenge
19.10.2019 – Financial Football Challenge
26.10.2019 – Oil, Gas & Energy Football Challenge
26.10.2019 – Business Football Challenge – jeseň (pre akékoľvek firemné kolektívy)
9.11.2019 – Best of the Best Football Challenge (finálový turnaj na ktorý sa kvalifikujú dva najlepšie tímy z každého turnaja)