O pitný režim sa postará PureWater

Značka purewater_logominerálnej vody PureWater sa stala novým partnerom spoločnosti Situm Sports a na všetkých firemných futsalových turnajoch sa postará o pitný režim hráčov a ďalších účastníkov.

PureWater ponúka premenitú vodu Korytnickú z prameňov hôr stredného Slovenska. Voda získaná z prameňov vyvierajúcich v nadmorskej výške 1215 m je výnimočná svojou čistotou. Jej jemná chuť nízka mineralizácia a absencia bubliniek ju predurčujú na uhasenie smädu v každej situácií. Nízkomineralizovaná pramenitá voda je na rozdiel od minerálnej vody vhodná na dlhodobé dennodenné používanie tak aby podporili a posilnili organizmus, či už dospelej osoby ale aj detí.

Zdroj vody: prameň Stredný úplaz, Korytnica

Charakteristika: nízkomineralizovaná voda, mäkká, vápenato-hydrogénuhličitánová, s optimálnym vyváženým pomerom minerálov.

Na turnaji bude pre účastníkov k dispozícii studená voda vhodná na osvieženie, teplá voda vhodná na kávu a čaj a perlivá voda pre tých, ktorí preferujú túto variantu.

Situm Sports zároveň svojou zelenou iniciatívou znižuje množstvo vyprodukovaného odpadu na turnaji a použitých PET fliaš. Veríme, že komfort pitného režimu bude aj vďaka spoločnosti PureWater ešte vyšší ako v minulosti a prispeje k pohode a dobrým výkonom na ihrisku.