Opäť oceníme každý jeden gól

logo dsr

Tak ako každý rok, aj tentoraz sme zostali verní myšlienke, ktorá turnaj sprevádza od jeho úvodného ročníka. Okrem zábavy, dobrej nálady a priateľstiev sa snažíme podporiť aj dobrú vec. Už niekoľko rokov spolupracujeme s neziskovou organizáciou Deťom s rakovinou, ktorej vedenie nás navštívi aj na poturnajovej afterparty a ktorej každoročne odovzdávame z vášho štartovného fixnú sumu. Ale aby ste okrem toho mali aj motiváciu naviac, v roku 2018 sme premiérovo predstavili iniciatívu, ktorá sa stretla s veľkým úspechom a radi ju aj tento rok zopakujeme. Každý gól strelený na turnaji bude mať hodnotu 1 euro, ktorým prispejeme n.o. Deťom s rakovinou. A ak by na turnaji náhodou padlo menej ako sto gólov, tak túto sumu zdvojnásobíme.

Veríme, že okrem dobrého pocitu, že ste gólmi pomohli aj svojmu mužstvu, tak budete mať dvojnásobnú radosť. Samozrejmosťou je, že na každej afterparty ešte spravíme aj dobrovoľnú zbierku a následne všetky vyzbierané peniaze poukážeme Deťom s rakovinou n.o. Ak nám teda chcete poďakovať za dobrý turnaj, svojej firme vyjadriť vďačnosť za to, že vám umožnila prísť, spravte tak vaším dobrovolľným darom – bude to tá najlepšia odmena.

Deťom s rakovinou n.o. vznikla v roku 2015 a pôsobí na Klinike detskej hematológie a onkológie na Kramároch pod záštitou prednostky kliniky Alexandry Kolenovej. Tím a správnu radu tvoria rodičia detí, vyliečení pacienti a ďalší podporovatelia. Od roku 2016 je členom Childhood Cancer International, vo februári 2017 otvorila Dennú kliniku a 15. februára 2018  na medzinárodný deň venovaný deťom s rakovinou slávnostne odovzdala deťom zmodernizovanú detskú herňu. V roku 2019 vo februári dokončila rozsiahlu modernizáciu lôžkovej časti tzv. oddelenia malých detí.

Keď nám to povinnosti dovolia, vždy radi bezplatne pomôžeme s organizáciou eventov pre n.o. Deťom s rakovinou. A jednou z takýchto akcií bola aj konferencia Deťom s rakovinou spája pod záštitou prezidenta SR Andreja Kisku v septembri 2018 v Bratislave.

Pozrite si z nej video, inšpirujte sa a pridajte sa do komunity firiem, ktoré sa vedia spojiť pre dobrú vec: