Poznáme všetkých účastníkov Best of the Best 2017

V druhú novembrovú sobotu 11.11:2017 sa v bratislavskej hale Domu športu uskutoční už siedmy ročník finále firemných futsalových turnajov a neoficiálne majstrovstv Slovenska firemných futsalových tímov. A my poznáme všetkých 14 kvalifikovaných účastníkov na Best of the Best Football Challenge 2017.

Zostava tímov je pestrá, veď v nej nájdeme až sedem rôznych biznis odvetví a taktiež zastúpenie z celého slovenska. IT a telekomunikačný sektor budú zastupovať víťaz turnaja košický T-Systems Slovakia a strieborný Swan. Z turnaja stavebných firiem postúpili nitriansky INPEK HOLDING a žilinský tím Adotel-Hex. Zdravotníci vyšlú na turnaj svojich reprezentantov v podobe hráčov košického Medirexu a Pfizeru. Silný turnaj automotive a logistických firiem zastúpi premiérový víťaz Volkswagen Slovakia so svojim tímom Miesiči a ako druhý kvalifikovaný sa predstaví nitriansky Titrans. Finančníci vyšlú na turnaj víťaza Winners Group a druhý tím EXIMBANKA SR. Z turnaja firiem z oblasti sieťových odvetví postúpili Slovnaft a Eustream a napokon turnaj zmiešaných firiem Business Football Challenge bude na finále zástupcov v podobe víťaza HolidayInn Bratislava a Sitno Holding.

Môžeme sa teda tešiť na skvelé a napínavé zápasy na veľkom ihrisku, konfrontáciu viacerých odvetví a teoreticky môže prísť aj na reprízy finálových súbojov z jednotlivých odvetví. Na všetkých účastníkov sa tešíme a veríme, že akciu si užijú a následne v meste oslávime celý vydarený futsalový rok 2017!